Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rád hogyan hat a jelenlegi...

Rád hogyan hat a jelenlegi gazdasági növekedés? Emelkedik a béred és az életszínvonalad? Egyre többet tudsz fogyasztani?

Figyelt kérdés
2015. nov. 7. 09:42
 1/5 Titusztitusz ***** válasza:
45%
Először is:Honnan szeded te azt, hogy jelenleg GAZDASÁGI NÖVEKEDÉS van az országban? Az ember csak ámúl-bámul...Csak nem onnan gondolod, hogy ezt mondták a tévében???
2015. nov. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ksh.hu


De ha azt szerinted Zorbán manipulálja, akkor eurostat...olvasgass...


2-3 % os stabil növekedés van, a bérek is emelkednek.

2015. nov. 7. 10:42
 3/5 Titusztitusz ***** válasza:
76%
Vagy úgy...A ksh.hu mondja...Meg Orbán...(Édes istenem...)Köszi szépen, nekem ennyi elég is volt ebböl a témábol, de hátha idővel benéz ide olyan illető is, aki úgy érzi, hogy érdemben is hozzá tud majd szólni a témához...Én léptem...Szia.
2015. nov. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, amit az építőipar előállít, az gazdasági növekedést eredményez.


Mi például építünk stadiont, meg térkövezzük az összes kis falu főterét, és hasonlók. Ez természetesen gazdasági növekedés, pörög az építő ipar. A probléma csak az vele, hogy ezekből a beruházásokból nem igazán lesz semmi olyan bevétele az országnak, amitől jobban élnének az emberek.


Az, hogy a gazdasági növekedés mérőszámai nem tökéletesek elég köztudott, ha 20 milliárdból építesz egy ipari parkot, ahova betelepül egy csomó cég, és munkát ad, vagy ha 20 milliárdból ásol az alföld közepén egy bazi nagy gödröt, akkor mindkettő 20 milliárddal növelte a GDP-t, de szerinted melyik lesz hatással később az emberek életszínvonalára?

2015. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen gazdasági növekedés? Hol?
2015. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!