Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha első 3 hónap alatt 3,5...

Ha első 3 hónap alatt 3,5 kiló jött fel, mehetek feljebb szénhidrátban, vagy maradjon a jelenlegi mennyiség?

Figyelt kérdés
Ahogy nézem magam a tükörben, nagyrészt izom jött, max. fél kiló zsír. A hasamon legalábbis, ahogy nézem a bőrredőt, kb. annyi, mint volt az elején. Bár lehet, hogy nem oda megy nekem több, de nem érezném, hogy különösebben zsírosodok. Ideális ez a tömegnövekedés, vagy lehetett volna/lehetne több is?

2015. júl. 7. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Jól jött a tömeg.

Hát a fehérjét azt tuti, hogy emeld a testsúllyod alapján.

Ha még tömegelsz akkor nyilván a CH-t is emeld.

2015. júl. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tyler913 ***** válasza:
Szerintem ez ideális gyarapodás,ennél nem kell több. Ha emelsz a bevitelen,az jó eséllyel már zsírt és nem izmot fogsz hozni.
2015. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is,amíg jön fel tömeg,akkor hagyd így,esetleg a fehérjén emelj egy minimálisat.

3 hónap átmozgatással,vagy anélkül jött ez a tömeg?

2015. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nélküle.
2015. júl. 7. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen jó, ne változtass semmit.


Pontosabban 5 kilónként számold újra a kajamennyiséget. Szóval igazítsd a súlyodhoz.

2015. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!