Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyugat-Európában (pl Ausztriáb...

Nyugat-Európában (pl Ausztriában) szerintetek életképes lenne a budapesti 200 forintos pizzaszeletek modellje? Vajon itt is vevők lennének az éhes egyetemisták, kocsmázók az olcsó pizzaszeletekre?

Figyelt kérdés
2015. nov. 7. 10:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Egész biztos lenne ennyiért vevö erre, csak ott te nem tudnád ennyiböl kihozni - ugyanis ott igen sok minöségi követelménynek kell megfelelni. Ha ezeket teljesíted, akkor böven ez az ár fölé jutsz (inkább duplája), ha meg nem tartod be, akkor igen komoly összegekre megbüntetnek.
2015. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy 200 forintért adnám.


Ausztriában a legolcsóbb koszotolási lehetőség ha gyorsbüfékről van szó, az a kebab, de az is 3 euró.


A pizza viszont a tésztával telít meg elsősorban, az meg baromi olcsó.


Kell rá egy két finom vékony sonka szelet hús gyanánt + egyebek, és kész is a termék.


1,5-2 eurókért szerintem nagyon mennének a pizzaszeletek (hogy mekkora az egy következő másik kérdés), gyors éhségoltónak tökéletes és nem lenne olcsóbb alternatíva, vonzó lenne.


Azt nem értem hogy hogyhoyg nincsenek még ilyenek pl ebben a városban, ami egy full egyetemváros, a fiatalok meg imádják a pizzát, köztudottan.

2015. nov. 7. 11:12
 3/19 anonim ***** válasza:
Pizzázó garantáltan van, de ott a pizza NEM tésztával telít - mert egész vékony tésztával készül és csak úgy eszik meg -, és a vékony szelet hús/sonka meg nem elég a tetejére. Szóval nem lenne annyi hasznod, mint ahogy számolod.
2015. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Pizza házhozszállítva a 18 cm-es ára kb. 4 Euro, a 33 cm-es meg 6 Euro - ezt alulajánlani megfelelö minöségben igen nehéz lenne.


Az egyetemisták inkább házhoz vitetik a pizzát, és ahogy látod, még olcsóbban is megkapják, mint amit te adni tudnál.

2015. nov. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Bocs az elsö nem 18, hanem 28 cm - csak elírtam
2015. nov. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Budapesten nagyon fut a dolog és főleg a fiatalok kedvelik.


Itt is rengeteg a fiatal, miért ne működhetne?


A modell egyszerű : vastag, laktató, finom pizzák.


Ez a 4 meg 6 eurós rendelt pizza egy butaság, ne haragudj, semmit nem tudsz ennyi pénzért rendelni Ausztriában házhoz, pizzát főleg nem.


Én múltkor rendeltem egyet, eleve csak a kiszállítás díja 2 euró volt, a pizza meg valami 8,50.


28 cm volt ha jól rémlik, egyáltalán nem valami nagyobb extra pizza.


És mindezért fizettem 10,5 eurót. Semmi különlegeset nem kértem rá, ez egy teljesen normál ár itt.


Úgyhogy ez a 4 euróért pizzát rendelgetünk Ausztriában egy butaság....

2015. nov. 7. 12:22
 7/19 anonim ***** válasza:

Eddig jutott a streetfood menükínálatod?:-))


Ha magad sem ismered a piacot, miért forszírozod a dolgot?


Bécsbe a Hollywoodba - igaz mi el szoktunk menni érte, mert útba esik- 4,70-ért vesszük a pizzát, ha olyanunk van, de ha kell házhoz is hozzák 5,50-ért 0,33-as ajándék üdítővel.


Balázs, Te igazából most Borsodban, Pesten, vagy Ausztriában vagy? Utóbbi úgy néz ki nem, mivel tényleg nem vagy tisztába helyi viszonyokkal, ez már több kérdésednél megmutatkozott.


Itthon vidéki megyeszékhelyen meg érdekes módon Pesttől eltérően annyira nem megy jobban a 200-as pizzaszelet, a 990 Ft-os korlátlan (2 óra max.) "all you can eat" önkiszolgálótól...

2015. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"Bécsbe a Hollywoodba - igaz mi el szoktunk menni érte, mert útba esik- 4,70-ért vesszük a pizzát, ha olyanunk van, de ha kell házhoz is hozzák 5,50-ért 0,33-as ajándék üdítővel. "


Brutális!!


Csakhogy Én nem Bécsben élek, Grazban ennyiért semmit nem rendelsz.


Brutális a bécsi olcsóság ! :) Ja mégse...600 euró egy lyuk garzon is...


Egyébként Bécsben se nagyon hiszem el a házhoz szálított 5,50 eurós pizzát, üdítővel.

2015. nov. 7. 12:41
 9/19 A kérdező kommentje:

RÁjöttem hogy nem érdemes street foodba vágni, minőségi kajákkal, mert az osztrákok alapvetően igénytelenek.


Ezeknek olcsó pizzaszelet kell meg rántott hús esetleg.


Gyártok a pizzákat, az egyetemisták falják, felnyalom a hasznot és kész is.

2015. nov. 7. 12:43
 10/19 anonim ***** válasza:

Keress rá. De nem reklámozni akarok.

[link]


az 5,50-es ár épp a Te célközönségednek szól náluk.

2015. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!