Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eladtam egy eredeti chanel...

Eladtam egy eredeti chanel taskat es most aki megvette vadaskodik!? (Tobbi lent)?

Figyelt kérdés

Eladtam egy eredeti chanelt.Aki megvette latta elore mivel nem postan kapta meg. Megnezte es megvette a taskat. Sajnos nem irtunk adasvetelit se semmit a taskarol. Ket hetre ra jelentkezett hogy bevizsgaltatta es elvileg nem eredeti a taska. Biztos hogy eredeti chanelt adtam el neki, bar hozza kell tenni en sem tudom igy mar igazolni sajnos, erre egyaltalan nem gondoltam hogy kelleni fog. Mar tobbszor is adtam el ezt azt jofogason/mas internetes oldalakon de ilyen problema meg nem allt fenn eddig.

Addig fajult a dolog hogy a csaj allandoan hivogatott most meg ram irt hogy par napom van jelentkezni es vissza venni a taskat mert az ugyvedjehez fordul es jogi utra viszi a dolgot.

En annyit irtam neki hogy nem ertem h mirol van szo mert meg vett egy erederi taskat es h nem tudom mi alapjan akar vadolni engem.

Erre elkezdte h marpedig van indoka mert h eladtam egy hamis chanelt neki amire azt mondtam hogy eredeti!


Szerintem elovett egy masik chanelt majd azt fogja mutogatni. De nem tudom mivel es hogy akarja bozonyitani h azt vette tolem.

Azert felek mert sajnos nekem sincs bizonyitekom!!


Ugye nem fog tudni igy tonkre tenni?!


Azt tudom hogy az is penzbe kerulne neki h ezt az egeszet elinditsa de eleg elvetemultnek latszik szoval lehet kepes lenne meg tobbet fizetni csak azert hogy neki legyen "igaza"...


Ilyenkor mit lehet/mit kene tennem???!!!

Elore is koszonom!:)



2015. nov. 8. 21:39
1 2
 11/18 anonim válasza:
70%

Arra figyelj oda,hogyha ennyire erősködik, hogy jogi útra tereli a dolgot, és egy szaküzletben bevizsgáltatta valóban, akkor bizony rosszul is járhatsz! Nagyon sok hamis táska is van, ami megtévesztő tud lenni. A személyes találkozó szerintem csak csapda.

Kiváncsi lennék mi alapján gondolja hamisnak,ennyire biztos volt benne hogy kifizette és elvitte.

2015. nov. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%

Egyes embereket milyen könnyű becsapni...

Ha elmész és fizetsz érte meg is érdemled.

2015. nov. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Igen nekem is ez volt furcsa hogy a felet keri vissza?? De ezert direkt szemelyes talalkozot kertem megint hogy ne utalnia kelljen a penzt. Hat a taskat meg csak azert adja vissza mert kikelt magabol es elkezdett orditozni a telefonban, hogy szakvelemenyt kert egy chanel boltban es nem eredeti, erre mondtam h mutassa a szakvelemenyt, na itt kicsit elhallgatott. Aztan mondtam h ilyen nincs hogy latta mit besz meg ha nem kellett vna neki akkor miert vette meg, nem zsakbamacska volt hiszen szemelyesen vette at a taskat. Ezutan elkezdett panaszkodni higy most mihez kezdjen egy hamisitvannyal? Azt mondta kidobja. Erre mondtam h ha ki akarja dobni akkor mar vissza is adhatja, en majd elhordom ha tenyleg hamis;) nem tudom hol eri meg neki en sem ertem. Nem tudom hol lehetne csapda, vagyis remelem hogy nem az, ezert is akarok szemelyesen talalkozni vele.

Szerintem nem szazas a csaj, vagy nem fogja fel mit csinal vagy nem tudom mi lehet vele. Tenyleg csak az elejen aggodtam mikor elkezdett hirtelen tamadni es allandoan hivogatni h nem eredeti a taska pedig biztos h az. A het vege fele talalkozom vele ugyhogy remelem nem lesz semmi baj addig.


Szerintem ha az en taskam lenne hamisitvany nem hagyna ennyiben a dolgot?!....

Vagy valamit kamuzott vagy nem tudom, de hogy ez is hol erte meg neki nem tudom, mert legrosszabb esetben is csak a penzet kapta volna vissza ha mutatja a szakvelemenyt h tenyleg hamis...

2015. nov. 10. 06:23
 14/18 anonim ***** válasza:
54%
Mi a fenének találkozol vele, ennyire unatkozol? Felejtsd már el azt a nőt.
2015. nov. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Azert talalkozok vele mert visszakapom a taskat:P es a fel taska arat nyertem mert valszeg ujra eltudom adni, csak most mar korultekintobben.


Am meg nem kert szakvelemenyt csak ijesztgetni akart gondolom. mondtam neki, h fotozza be es erre azt valaszolta h elhagyta!?

ha meg nem jon el a talalkozora nekem mindegy de utana mar en kezdhetnek valamit h zaklat, ha utana sem all le a hivogatassal.


szerencsere mar csak par nap es remelhetoleg vege az egesznek.

2015. nov. 11. 18:56
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te tényleg unatkozhatsz
2015. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
63%
Élsz még? Mi lett a történet vége?
2015. dec. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
90%
Látjátok ezért nem kell foglalkozni az átvétel után reklamálókkal. Szegény kérdezőt elrabolták és többet nem térhet vissza Dubaiból.
2015. dec. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!