Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol jobb vásárolni? Tesco...

Hol jobb vásárolni? Tesco vagy interspár?

Figyelt kérdés

Melyik az "olcsóbb" ?

Hol van több akció?

Termékek minősége melyiknél jobb?



2015. nov. 13. 07:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#2 auchanban 2 pont 1 ft
2015. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

nem tudom ti milyen piacra jártok ami olcsó de én járok a pécsi és kaposvári piacra és olyan árak vannak hogy szinte megfizethetetlen, a minőség meg silány, rothadt almát árulnak 140-150 forintért

a másik, én inkább támogatom a külföldieket mint a magyar gazdákat, és ha lehet magyartól soha nem veszek semmit azóta mióta láttam a dinnyeföldön széthasogatott dinnyéiket, mikor láttam Marcali belvárosában a kocsiszám földre kiborogatott körtéket csak azért mert nem vették meg tőlük annyiért amennyit ők kértek, inkább adták volna szegényeknek

a másik történet a a pécsi piacról: a Nyírségből idejött egy öreg az almáival, nagyon jó áron kínálta az almát egy napig, másnap közrevették a pécsi piacosok én megmondták neki vagy eltakarodik haza vagy horribilis áron adja az almát mint ők.

szóval ennyit a piacról meg a "szegény" parasztokról és a magyar parasztság támogatásáról

2015. nov. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

ezt hívják kartellnek, csak nagyban szokták csinálni.

és ha az öreg néni azt mondja, hogy ő márpedig ennyiért adja az almát, akkor mi lesz?

megverik a 80 éves nénikét?

jönnek minden nap a helypénzért, meg naponta többször járkálnak a közterületesek, szólni kell nekik, hogy melyik árus mit mondott. persze le is tagadhatja, de ha a közteres odamegy hozzá és közli, hogy bűncselekményt követ el, akkor másnap már nem fogja megfenyegetni az öreg nénit.

én a debreceni és hajdúsámsoni piacra járok, a Tescoban pl 400 ft egy kiló alma, a piacon 150-250 között.

2015. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

a tescos kuponokkal az a gond hogy sokszor meg sem kapod, nekünk sokszor telefonálni kellett hogy nem kaptuk meg és ezt a tesco is tudja, azóta javítottak a rendszeren és már a honlapjukról letöltheted a saját kuponodat, kinyomtatod és csak odaadod a tescoban

200ft után kapsz egy pontot/egy forintot és ahhoz hogy kupont kapj 200 pontnak kell összejönni

2015. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Hektor96A válasza:
Egyértelmüen jobb az Interspar.
2016. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!