Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kereshetnék pénzt 12...

Hogyan kereshetnék pénzt 12 évesen? L

Figyelt kérdés
Karácsonyi ajándékot szeretnék venni a családnak.Nem sokba kerülne amit kinéztem.Viszont nincs rá pénzem és a szüleimnek is szeretnék pénzt adni mert az apukámnak most nincs munkahelye és nem fényes az anyagi helyzetünk.Szeretnék nekik segíteni.Valaki valami jó munkalehetőséget tud ajánlani?Apa szeret vezetni és rengeteg felé jogsija van.Buszból is van jogsija.Tudom hogy ennek már nem itt lenne a helye,de remélem hogy itt ebben a kategóriában,több és sok jó válasz érkezik.
2015. nov. 14. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:

12 évesen még nem dolgozhatsz (és 14 évesen is majd csak a nyári szünetben). Sajnos sok lehetőséged nem marad a pénzkeresésre, esetleg próbálkozhatsz ismeretségi körben (barátok, szomszédok, tágabb családi kör), hogy nincs e valakinek olyan munkája, amiért szívesen fizetne, például összeszeded a lehullott leveleket, vigyázol a kutyára/macskára, és hasonlók, ez azonban sok pénzt nem fog hozni.


A szüleidnek inkább azzal tudsz most segíteni, ha támogatod őket azzal, hogy besegítesz a házimunkába, jól tanulsz, ilyesmi, és így koncentrálhat a papád a munka keresésre.

2015. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ahogy az első is írta, leginkább rokonoktól vagy ismerősöktől. Pld házimunkáért vagy ilyesmi, leviszed a kutyát sétálni stb..


Off: Előbb azt írta van 6 válasz erre rákattintok és 1?? Valaki nagyon elemében van..:D

2015. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

(volt egy figura, aki HD kamot javasolt a kislanynak. na neki kuldtem egy szivhezszolot, mire mindket valaszt es az en kommentemet is toroltek, joggal)


Kerdezonek: szep gondolatok, de 12 evesen ez nagyon nem a te dolgod. Sem penzt keresni, sem igy segiteni a szuleidnek. Legalisan nem is dolgozhatsz, maximum a szomszedoknak, ismerosoknek vallalhatsz pl. kutyasetaltatast, ilyesmit.

2015. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

minden egyes nap több ilyen kérdés is van, hogy kisgyerekek!!! hogy szerezhetnének pénzt.

minden egyes nap!!!!

legálisan SEHOGY!

ami meg illegális, mint pl. lopás, azt senki se fogja javasolni, és remélem, neked sem jut eszedbe.

2015. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Ja, hát nem logikus, ha valaki mást javasol azt azonnal jelentsük. És ezek miatt kellett 6× regisztrálnom az oldalra meg a kérdéseimet is törlik amikor SEMMI szabályellenes nincs benne basszus már. Elolvastam a szabályzatot.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felhasznaloi_szabalyzat


Megneveznéd, hogy melyik pont miatt töröltetted a válaszomat? Mindenki úgy segít, ahogy akar, ha nem értesz egyet velem max. nyomsz egy pirosat.


ON hogy ne törölhesd: Ha nincs kamod akko' kérj kölcsön a fiúdtól. Biztos van.

2015. nov. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem javasoltam semmit, kérdést tettem fel.
2015. nov. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!