Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online vásárlásnál, ha valamit...

Online vásárlásnál, ha valamit beteszek a kosaramban az garantált, hogy az enyém vagy csak miután kifizettem?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy pl. ha csak 1 darab van belőle, és én azt beteszem a kosaramban, de még nézelődőm, akkor van esély, hogy más is betegye a kosarába és hamarabb kifizetve az övé legyen?vagy azzal, hogy hamar beteszem a kosaramba azzal garantált, hogy az enyém, amíg el nem döntöm, hogy marad vagy sem?
2015. nov. 19. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Csak akkor garantált, ha kifizeted. (bár lehet még akkor sem)


Attól mert a kosaradba tetted, még nem veszi le a készletről.


Emagon nekem kb 250e Ft értékű áru van a kosaramban. Így figyelem, hogy mikor lesz rajtuk leértékelés. Ettől függetlenül nem fogom őket megvásárolni.

2015. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam el. :( Köszi a választ.
2015. nov. 19. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy egy darabig foglalja a rendszer, de ez webshop függő, de ha így is van, napokig biztosan nem.
2015. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!