Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék valamilyen tőzsde...

Szeretnék valamilyen tőzsde közeli állásnál elhelyezkedni Debrecenben, diploma nélkül, merre keresgélhetnék?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne, befektetési alap, brókerkedés, bármi.

2015. nov. 24. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
túl sokat nézted A Wall Street Farkasát... .:D
2015. nov. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

brókerkedéshez nem kell diploma, csak egy OKJ-s tanfolyam szintű valami, mondjuk nem is fizet jól, unalmas is, és kihalóban lévő szakma, mert mindenki neten kereskedik manapság.


bef. alap kezelés pedig pont a fordítottja, sok (tíz) milliárdot nem bíznak akárkire, a portfolió managerek kivétel nélkül magasan képzettek, gyakran több diplomások, külföldi iskolákkal is, tárgyaló képes nyelvtudással. szóval ez az irány abszolút felejtős.



(egyébként a tőzsde manapság egy bazi nagy számítógép, nincs kiabálás, hogy adok-veszek, meg pörgés, meg izgalom, kattintasz egyet, veszel egy csomó papírt, utána ülsz benne hosszú ideig, esetleg az ügyfeleket próbálod győzködni, hogy minél többet tranzaktáljanak, mert a jutalékokból él a céged, és te is)

2015. nov. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Diploma nélkül?


Takarító,biztonsági őr,karbantartó,...lehetsz ilyen helyeken.

2015. nov. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

keresgéltem egy kicsit, mert azt gondoltam, Debrecenben talán nincs is brókercég. Tévedtem, mert van. Ilyen helyen szeretnél dolgozni? :-)


[link]

2015. nov. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!