Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vásár kötés (butor darab) nem...

Vásár kötés (butor darab) nem kivánt személlyel?

Figyelt kérdés

Vateran hirdettem egy butor darabot es kiderult, hogy egy cigany az illeto, aki allitolag megvenne raadasul Ozdrol (ami allitolag veszelyes hely). Kicsit megijjedtem mikor rajottem, hogy kit is engednek a lakasomba, ugyanis o szallitana. Nem beszelve arrol, hogy tobben is jonnek, hogy kicipeljek.

Utolag ha nem tetszik neki valami meg az utcan ram is ronthat akar vagy akar mikor jon a vasarra is nekunk johetnek es kiraboljak a lakast.

Mit gondoltok errol, , be mernetek engedni a lakasba?Vagy inkabb alljak el a vasartol. 8ezer Ft-rol lenne szo.


2015. nov. 25. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

:D


Csak ezert ne mondd le az uzletet, de lakasba se engedd be. Egyezzetek meg egy idopontban, es elotte kerd meg a szomszedot, hogy segitsen kicipelni a folyosora.

2015. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsot,erre en is gondoltam. De sajnos tul nagy ahhoz, hogy a folyosora tegyuk, nem fer ki:-((.
2015. nov. 25. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmiképp nem engedném be a retkeseket a lakásomba, főleg nem rongyos 8e ft-ért.


A kocsimat sem adtam el c-nek, mikor hívott telefonon már akkor hallottam a "tezsvír ákcentust", el is hajtottam a fenébe valami kamu dumával, hogy pont most romlott el az autó, meg kilyukadt a tankja.


Beengeded őket, szétlopják a tesók a lakást akik jöttek cipekedni aztán utána majd jönnek a xar dumával, hogy ez+az a baja a cuccnak vedd vissza, fizesd vissza a felét, stb... Kell ez neked?

2015. nov. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. En is ugy gondoltam csak kivancsi voltam, hogy mas is igy gondolja.
2015. nov. 25. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!