Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A jófogás.hu-n találtam...

A jófogás.hu-n találtam valamit amit megszeretnék venni de előre kell utani van valakinek valami tapasztalta? Volt aki átvertek? Előre utalt és megkapta a csomagot a vevő is kérheti a házól házig szogáltatást?

Figyelt kérdés

2015. dec. 6. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy összegről van szó én akkor megbeszélem az eladóval. hogy elutalom neki az utánvétel árát. Ő pedig utánvétellel küldi.
2015. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A postaköltséget mindenképpen te fizeted. Az előre utalás a bevett fizetési forma, persze nem árt, ha valami támpont van az eladó megbízhatóságát illetően, a jofogas esetében nem hinném, hogy van ilyen adat vagy jellemző. Ha az utánvételt választod, az kissé többe van a posta ide-oda igénybe vétele miatt és nem biztos, hogy ez az eladónak kedvező, mert neki kell megelőlegeznie a postaköltséget, majd várhat a pénzére megérkezésére (papírforma szerint 1-2 hetet).
2015. dec. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az oldal tele van "jófogáson átvertek, mit csináljak?" kérdésekkel.
2015. dec. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!