Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ma kaptuk meg az árverezés...

Ma kaptuk meg az árverezés időpontját (nov.26). De az nem volt a papíron hogy mikor kell kiköltöznünk! Azt honnan tudhatom? Vagy majd a vevő dönti el?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 09:10
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szia!Először is sajnálom az árverés dolgot.Amúgy úgy tudom,hogy lakottan is el lehet árverezni egy ingatlant.De az is lehet,hogy nem lesz vevő,és akkor egy másik időpontot tűznek ki.Azt hogy mikor kell kiköltözni azt sajnos nem tudom.Remélem megoldódnak a gondok és maradhattok.:)
2008. okt. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem hiszem...bár nagyon nem is szeretnénk. teveztük már h inkább albérletbe megyünk. Tudom hogy lehet lakottan is árverezni,csak az a kérdés h árverezés után mikor kell.???
2008. okt. 21. 09:30
 3/15 anonim ***** válasza:
A vételár kiegyenlítéséig. Amely akár hónapok is lehet.
2008. okt. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A munkatársam árverésen vett egy lakást már sztem több mint fél éve, és az a hölgy aki ott lakott, még mindig ott van. Járkálnak ügyvédekhez, de mindig van vmi ami miatt nem tudják kirakni onnan. Aztán lehet, hogy csak kamu az egész.
2008. okt. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hogyan alakultak a dolgok. Nálunk teljesen ez a szitu, csak még nem kaptam meg a banktól azt a levelet, amelyben közlik az árverezés időpontját. (Januárban értesítettek arról, hogy felmondták a hitelemet) Írd meg akár privibe is, hogy hogyan mennek egymást követően a dolgok. Köszönöm!
2009. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az előző kérdező vagyok (aki tudni szeretné a folyamatot), szóval remélem azért a körülményekhez képest kedvezően alakult az életetek. Őszintén remélem!!
2009. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Most ott tartunk,hogy többször is küldtek már ilyen árverezéses papírt,asszem 3szor,de hál"isten vevő nem akadt a házunkra!! Kopp-kopp! Még itt lakunk azóta is.

Viszont nem akarjuk a végét kivárni,költözünk szeptember-októberbe!

Azóta az anyósomékat is árverezik!! Döbbenet,hogy mennek az emberek adóságba,teljesen leamortizálódunk.

2009. júl. 24. 23:15
 8/15 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van. Normálisan élünk, nem isszuk, játékgépezzük el a pénzt és mégis árverezni fognak. Azon gondolkodunk, hogy elmegyünk aug. végn albérletbe. Nem akarjuk azt megvárni, hogy hipp-hopp pár nap alatt költöznünk kelljen.

Ti is üresen hagyjátok addig azt a lakást, amit árvereznek? Egyébként köszi, hogy válaszoltál!

2009. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én vagyok az, aki a nyáron is írt ide...

Van valami új helyzet az ügyben? Elköltöztetek az albérletbe? MI igen, most ott áll a lakás üresen, várunk arra, hogy elárverezzék...

2009. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

És mi van akkor ha mondjuk 9,5 millió a tartozás a házon és csak mondjuk 7 millióért tudja elárverezni a bank?A többi fennmaradó részt nekünk kell tovább törleszteni??

Nekünk is hamarosan elárverezik a házunkat.Annyi szerencsénk van,hogy nekünk van hol laknunk,visszaköltöztünk anyuhoz.De már teljesen kiidegeskedtük magunkat,hogy hogyan tovább,mi lesz velünk.:(

2010. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!