Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismertek, olyan printer/fénymá...

Ismertek, olyan printer/fénymásolót, akiknél lehet inkognítóban nyomtatni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vannak ilyen önkiszolgálós nyomtatóhelyek, de nekem mindenképp olyanra van szükségem, ahol takarásban vagyok és véletlenül sem látja meg senki, amit nyomtatok.

2015. dec. 7. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:

XD


Igen, ahová én járok, az ilyen. A nyomtató takarásban van a lábak által. Ráadásul a pult vagy 10 méterre van.

2015. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
kíváncsi lettem, mit szeretnél nyomtatni... :)
2015. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az "inkognitó" azt jelenti, hogy "névtelenül" - az összes printer/ fénymásoló ilyen, mert sehol sem kérik, hogy igazold a személyazonosságodat nyomtatás előtt.


Nem tudom milyen szigorúan titkos iratokat akarsz nyomtatni, de az azért sokat segítene, ha elárulnád, hogy Záhonyban vagy Szentgotthárdon keresel ilyen helyet! :-)

2015. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem nagy titok, sokan csinálják, de mégis jobban örülnék ha diszkrétebben tudnám ezt intézni. Gerillahirdetésekhez kéne anyagot nyomtatnom.
2015. dec. 7. 20:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Budán.
2015. dec. 7. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
15ezer Ft-ért már kapsz olyan nyomtatót, ami scannel, másol.
2015. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Gerillahirdetésekhez kéne anyagot nyomtatnom." - És ezért ez a nagy felhajtás? :-)

Hidd el, az üzemeltető pont lesz@rja a te hirdetésedet!

Nyugodtan menj be bárhova, és nyomtass amennyit akarsz!

2015. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Persze simán megoldás lehetne, hogy egyszerűen bemegyek egy nyomdába.

Meg nem olyan plakátról van szó, amit leszedve a rendőrség bemegy minden nyomdába, hogy "Hé, ezeket itt csinálták? Ki volt az?"

Csak mégis komfortosabbnak érezném az egészet, ha egyedül intézhetném el. Nyilván, ha más lehetőségem nincs marad az első, de ha van más mód, akkor inkább élnék azzal.

2015. dec. 7. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!