Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldön dolgozók! Ausztriába...

Külföldön dolgozók! Ausztriában például! Ti hazautaljátok a családnak a pénzt? Forintra váltjátok vagy ez hogy van?

Figyelt kérdés

Nincs költsége az átváltásnak?


Vagy olcsóbb hazahozni?



2015. dec. 8. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Az a normális,ha együtt van a család.Bárhol.
2015. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Semmit nem utalok sehova. Ők élnek ott én élek itt.
2015. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Németországban élek a férjemmel.


Nem utalok haza, ha olyan nagy szükség lenne, akkor utalnék.


Az utalás paypallel amúgy ingyenes, a rendes banki utalás se sok, pár euró a díj nagyobb összeg esetén is.

A visszaváltás az osztrákoknál nem tudom milyen, itt a Németeknél nem váltanak forintot csak a nagyobb városokban ill. rendelésre, és nagyon rossz árfolyamon. Otthon pedig szintén nem éri meg váltani, mert egy rablás az új ügyintézési díj, főleg nagy összegeknél.


Én mindenképp a paypales utalást ajánlanám.

2015. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Én szívesen elmennék nővérnek,vagy mosogatni is.
2015. dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Itt a csalad is, nem utalok semmit sehova.
2015. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre jobb ha hazautalok, mert ha készpénzt váltogatsz kevesebbet adnak érte forintban. De ezt attól is függ milyen bank.

Magammal hurcolni már csak azért sem szeretnék nagyobb összeget mert el is veszhet , ki is rabolhatnak , autóbaleset is lehet stb .

2015. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!