Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek pénzt 10 évesen?

Hogyan szerezzek pénzt 10 évesen?

Figyelt kérdés
Eddig összegyűjtöttem 100.000 ft-t . De nagyon nehezen , nagyjából 7-8 hónap kellet hozzá . Abból vettem egy laptopot de megbántam . Most 35.000 ft-m van és szeretnék venni egy GAMER gépet mert számítógép zseni is vagyok . Persze egy GAMER gép nagyjából 400-500.000 ft . Szeretnék tanácsokat kérni hogy hogyan szerezzek gyorsabban pénzt . 10/F

2015. dec. 13. 12:03
1 2
 11/16 Kövy Elza válasza:
45%
kérd ismerőseidet akik tartanak kutyát és a megbeszélt időpontban vidd el és hozd nem olyan nehéz.Én a hejedben nyárra tenném mert akkor nincs suli.Hasznos tudnivalók:vigyél magaddal zacskót és jutalomfalatot,ha valaki megkérdezi kié ez a kutya mond azt ,hogy az enyém.Amúgy ne vedd zokon amit írtak nekem saját tv-r volt szükségem és máfél honap alatt összejött.
2016. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Tanácsolom örülj annak ami van. Mert nekem azt a 100 ezret 9év alatt se sikerült összegyüjtenem.
2016. ápr. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Ja és 160bol is lehet gamergépet összerakni, ugy hogy egy monitorod van csak. És hogy érted hogy sz.gép zseni vagy?
2016. ápr. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Csak nekem irja azt hogy törölte magát /törölték?
2016. ápr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
88%

Még csak most jön le a tojás héj rólad, és már gépet szeretnél?. Én most 19 éves vagyok és csak egy Samsung telefonom van, más semmi, és mégis jó tanuló vagyok, megnyertem a Budapesti informatikai versenyt, úgyhogy te csak ne nagyképűsködj azzal, hogy megtudod nyomni a billentyűket...

Inkább menj anyucihoz cukorkáért...

2016. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ne másokat fïkàzz, inkább gondolkodj el azon, hogy miért van az, hogy az emberek legtöbbje nem ért veled egyet. Benned van a hiba, nem a többi millió emberben. Én gazdag családban nőttem fel mégse volt az egész faluban senkinek telefonja se, nem hogy gépe. Ha pedig szgep zseni vagy, akkor a régi laptopot is megtudnád javítani. Ennyi. Lebuktál. Szerintem nem lehetsz 10 éves, mert akkor már nem ezen járna az eszed, hanem hogy megtanulj szépen és választékosan beszélni.
2016. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!