Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen a bitcoin helyzete ma,...

Milyen a bitcoin helyzete ma, és hogy működik pontosan?

Figyelt kérdés
Fel lehet már venni bitcoin debittel atm-ből forintot vagy eurot? Mennyire biztonságos ez a rendszer? Hallottam, hogy volt egy hackertámadásnak álcázott feltörés, amit a francia üzemeltető csinált, és lenyúlt nem tudom mennyi pénzt. Ezért nem annyira kezdenék ebbe bele. De aki tapasztalt, és készpénzt is vesz fel, az hogy csinálja és mennyit fizet a felvétel után? Gondolom van átváltási díj is. Megéri ebben tartani a pénzt? Van valami útja úgy, hogy mondjuk paypalról bitcoin számlára utalsz, onnan meg bitcoin atm-ből felveszed forintban vagy euroban? Nincs okostelefonom, szóval ilyen qr kód beolvasós dolog nem jó nekem. Debit kártya hogyan működik? Bocs a sok kérdésért, csak olvastam sok helyen, hogy azt írták, ez lesz a jövő fizetőeszköze, és érdekel, hogy hogy működik, meg az ilyen átváltások is, meg felvételek díja.
2015. dec. 18. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Privátban megírom.
2015. dec. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!