Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vatera kérdések (bővebben lent)?

Vatera kérdések (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Két kérdésem lenne vaterázással kapcsolatban:


Ha aktívvá válik a hirdetésem, kapok értesítést e-mail-ben?

Ha valaki megvásárolja az általam meghirdetett terméket, automatikusan megkapja az utaláshoz szükséges adatokat (név, számlaszám stb.), vagy nekem kell kapcsolatba lépnem vele?



2015. dec. 30. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Vaterán nincs olyan, hogy aktívvá válik a hirdetés: elindítod (9 ft listázási díj) és kb. fél óra múlva már mindenki látja, de előtte Te már a saját oldaladon (személyes menü) is láthatod - ha valami nem jó, még tudsz változtatni rajta, mielőtt más is látja.


Bár be lehet állítani az automatikus választ, de én sok éves vaterázás ellenére sem használom, nem is javaslom - rengeteg félreértésre ad okot. Pl. megvesz a vevő több terméket, de csak egy termék postaköltségét küldi, licitálós aukciónál nem kapod meg a vevő címét, rá kell kérdezni ,stb - szerintem sokkal "tisztább", kevésbé időigényes és kusza, ha az eladó lép kapcsolatba a vevővel, megkérdezi, postán vagy személyesen szeretné átvenni (licitálósnál érdekes ez). volt olyan, hogy Bp-i eladó vagyok, zalaegerszegi vevő személyes átvétellel vette át :D

2015. dec. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt a 9 Ft-ot nekem kell utalni, vagy a Vatera vonja automatikusan a számlámról? Én látom a hirdetést, de keresővel nem találom...
2015. dec. 30. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:

A Vatera 1 hónapban 1x számláz, amiről jön majd emailes értesítés. Neked kell majd fizetni a listázott termékek utáni díjat + az eladás utáni jutalékot. Kártyával is lehet fizetni.

Javaslom, hogy olvasd el legalább a minden lap alján megtalálható Segítséget - a legtöbb kérdésedre választ kapsz és nem érnek kellemetlen meglepetések.

2015. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, kösz a segítséget!
2015. dec. 30. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!