Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a munkáltató facebook on...

Ha a munkáltató facebook on keres meg?

Figyelt kérdés
Van egy esetem, ahol a munkáltató megkeresett face en, bejelölt és ott írt. Idegenek pár dolgot láthatnak, nincs fent olyan dolog, de nem tartom etikusnak. Ott van az email em és telszámom az önéletrajzomban. Eléggé furcsa és rémisztő, hogy személyes profiljával jött. Túl privátnak tartom elsőre és főnöktől, meg nem valami profi. Szerintetek?

2016. jan. 3. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen munkakör?
2016. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen érthetetlen - pláne, hogy a linkedin pont erre a célra facebook "klón". Meg amúgy is...
2016. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Cv-m be nincs linkelve, de ott is fent vagyok...

Olyan creep hogy rámkeres, vasárnap estefelé....

2016. jan. 3. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Mint főnök, baromira gyanúsnak tartom, és még ennél is kevésbé professzionálisnak.
2016. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! Akkor nem vagyok egyedul, azert is kerdeztem meg itt. Nem normalis.
2016. jan. 3. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem jelölném vissza, a facebook ismerősöknek, barátoknak, családtagoknak van, legfeljebb azt a kollégát igazolom vissza, akit régóta ismerek. Vadidegen az én életemben ne kutakodjon.
2016. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már nem érdekelne az a cég...
2016. jan. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!