Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha évekig nem fizettem TB-t,...

Ha évekig nem fizettem TB-t, és most elkezdeném fizetni a minimálisat, kell e azt visszamenőleg is?

Figyelt kérdés
Fix munkahelyem továbbra sincs.
2010. márc. 25. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Húúú nem lennék a helyedben. Évekig nem fizettél... Uhh szerintem az gáz. Úgy értem nekem egyszer volt hogy elnézték és kipostáztak 3 havi tartozást, kamattal együtt valmi 17 ezret. Aztán bementem pampizni hogy utánam fizetve van. Végül nem kellett fizetnem, de a te eseted más.
2010. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 2008-ban nem dolgoztam, nem fizettem, mert nem volt miből. (Orvosnál sem voltam)2009 elején kaptam állást, onnantól ismét fizetve volt a tb-m. Mostanában elkészült az adóbevallásom, kaptam VOLNA adóvisszatérítést, de az APEH nem fizette ki, hanem küldött egy levelet, hogy befizették az egyik számlára, amelyen tartozásom van. Kb. 60ezer forint volt a tartozásom, de még így is tartozok... Szóval mindenképp be fogják rajtad hajtani, vagy így, vagy úgy. (amúgy míg nem tudta meg az apeh, hogy "pénz áll a házhoz", addig nem is foglalkozott a tartozásommal)
2010. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tavaj előtt lettem magánadózó,tb-vel kapcsolatban,és visszamenőleg ki kellett fizetnem 70 ezer ft-ot!

de mivel magam akartam fizetni munkahely nem volt,és bementem,lehet azért számolták visszamenőleg is,ha elmész dolgozni,és levonják,talán nem kell kifizetni,de lásd,az apeh megtalál!

2010. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!