Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fizetni e-bayen?

Miért nem tudok fizetni e-bayen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Amióta hazaköltöztem külföldről és megváltozott a lakcímem, nem enged az e-bay fizetni a Mastercard bankkártyámmal. Mindig ezt írja ki: The card you entered cannot be used for this payment. Please enter a different credit or debit card number.

Eddig sokszor használtam a kártyám mielőtt kiköltöztem, miután kiköltöztem, de most már nem engedi, mióta hazajöttem. A kártyámnak semmi baja, mindenütt másutt tudok vásárolni.

Van bárkinek is bármilyen ötlete?

A választ előre is köszönöm!



2016. jan. 18. 07:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a kártyád van, vagy a hazaköltözéssel együtt bankot és kártyát is váltottál?


Sok kártyánál a bank korlátozza az internetes fizetés lehetőségét, van ahol ezt az ügyfélszolgálaton lehet kérni, hogy oldják fel, máshol pedig ilyenkor másik kártyát kell választani

2016. jan. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugyanaz a kártyám van, külföldön az itt nyitott nemzetközi számlám kártyáját használtam, meg előtte itthon is.
2016. jan. 18. 12:42
 3/3 anonim ***** válasza:
erj paypal-nak és érdeklőd meg
2016. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!