Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Állásinterjún mennyire lehetek...

Állásinterjún mennyire lehetek őszinte?

Figyelt kérdés

Első interjúmra készülők, és ha céljaimról vagy bármiről kérdeznek mennyire lehetek őszinte?

Ha megkérdezik, hogy mi motivál, vagy miért őket választottam akkor mondhatom azt, hogy a legjobbak közt szeretnék lenni a szakmámban, és jelenleg csak a tanulási lehetőség miatt választanám őket, mert úgy ítéltem meg, hogy ezen a helyen tudnék tanulni.

(szakmai gyakorlatra pályázom az állást)


2016. jan. 24. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Ez majdnem teljesen jó, amit írtál - amit véleményem szerint nem kellene mondanod, azt a részt "kiveszem", kipontozom:

"Ha megkérdezik, hogy mi motivál, vagy miért őket választottam akkor mondhatom azt, hogy a legjobbak közt szeretnék lenni a szakmámban, és ... a tanulási lehetőség miatt választanám őket, mert úgy ítéltem meg, hogy ezen a helyen tudnék tanulni. "


A "jelenleg" és a "csak" szót hagyd ki. Sosem tudhatod, nem akarsz-e tényleg ott maradni - nem kell rögtön az elején elvágni magad :-) Nekem is volt olyan munkahelyem, amit ugródeszkának szántam, aztán jól éreztem magam ott és sokáig maradtam :-)

2016. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a pacsi :)
2016. jan. 24. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!