Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok, hogyan kereshe...

17 éves vagyok, hogyan kereshetnék nyárig 200ezer forintot?

Figyelt kérdés

2016. febr. 4. 17:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Csakis diákmunka (esetleg ha van ismerős, aki feketén dolgoztat..?) Abból is vannak jobbak.


Az meztelen lábbal olvasós hozzászólónak üzenem, hogy a 200000-es nézettségből szinte semmi pénz nincs, mivel a google reklámért fizet. Tapasztalataim szerint, maximum havi 8.000 forintot keresHET vele, ha egyáltalán... és az sem stabilan jön.

2016. febr. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 allatka válasza:

Unokaöcsém csinálta, talán segít.

Keress a neten kézi autómosókat. Jön a tavasz, egyre több ember mosat majd autót és a télre kirúgott srácok helyett most kezdenek majd "felvenni" újakat. Mivel nem vagy még 18, ez nem lesz könnyű, de biztos találsz helyet és meg tudsz keresni ennyi pénzt, igaz kemény melóval.

2016. febr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Nemes Zoltán válasza:

Hát, el se tudom képzelni hogy hogyan sikerülne ez a feladat.

De ha összehozod feltétlen írd meg hogy csináltad:)

Amúgy külföldi melóval szerintem menne feketén, de nem tudom túléled-e :)

2016. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szerintem is mint ahogy az előzők írták hasonló de ha nem találsz megfelelőt akkor itt lenne pár amivel lehet keresni nem olyan sokat de lehet, bébicsőszködés főleg ha nagy városban laksz és sok időd van, régi cuccok eladása könyvek ha 3000 Ft-ért vetted és jó állapotban van akkor eladhatod 2000-2500-ért, elmehetsz idősebbekhez takarítani, kutyát sétáltatni, persze ezek nem olyan jövedelmezőek de ez is valami. Aztán elmehetsz boltba árupakolónak oda szoktak felvenni fiatalabbakat is diák munka révén, és ha amellé mondjuk még a fent említett dolgokat is megcsinálod még kár össze is gyűlhet a pénz. :)
2016. febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
akár * az előző
2016. febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!