Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kereshetnék 3 év alatt...

Hogyan kereshetnék 3 év alatt 18 millió forintot?

Figyelt kérdés
tanuló vagyok(pénzkeresés normális kereteken belül)
2011. aug. 16. 12:10
1 2
 1/12 anonim válasza:

Amerika a lehetőségek országa ezt soha ne felejtsd el de amugy tisszességes munkával sehogy!

Futtas kur.ákar stb...stb

2011. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
kerülj be valahogy a parlamentbe(nem baj hogy tanuló vagy úgyse nagyon kell bejárnod)nyomd be néhány családtagot rokont barátot valami zsíros állásba és kérj tőlük jattot minden fizetésükből 3 évig..na már túl is szárnyaltuk:)
2011. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amerikában sincs kolbászból a kerítés..
2011. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem sehogy. Ha a 18 millát elosztod, akkor 3 év alatt havi 500 E kell hogy maradjon.

Olyan állás biztos létezik, csak nem itt, és nem az egyszerű emberek számára, (esetleg törvénytelen) ahol havi 600-700 E nettót adnak. (Ugye vmiből élni is kell)

De ha tudsz ilyen lehetőségről, akkor szólj vissza.

2011. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Amerikában meg lehet csinálni, de nem egyedül. Ha a pároddal mész ki, spóroltok, na meg dolgoztok mint az állat, akkor meg lehet csinálni.

Viszont ez sem egy leányálom, mert bármikor kitoloncolhatnak, ha feketén mész ki.

2011. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha ezt itt bárki tudná, nem itt írogatna! Sajnos!
2011. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Te most komolyan gondoltad ezt a kérdést?

Írtad, hogy tanuló vagy. Az is csoda, ha félre tudnál rakni valamit havonta, nem hogy évi 6 milliót spórolj.

Érettségivel kint se spórolnál sokat,0 szakmai tapasztalattal akárhova mész akkor sem fogsz százezreket spórolni.

Nem tudom hol élsz te.

2011. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

legálisan 0 munkatapasztalattal, és képzés nélkül sehogy.


Növessz kendert a padláson és akkor meglesz a heti 100 milla is, igaz ha elkapnak lecsuknak.

2011. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk tényleg, nekem illegális módszerek nem jutottak eszembe. De szerintem vadkenderrel nem lehet 3 év alatt 20 milliót összeszedni, ha 0-ról kezded. Mert hiába termelsz, ha nincs meg egy terjesztői hálózat és fogyasztó köröd. Talán lányok futtatásával hamarább el lehet érni ezt, Ha mondjuk 5 lány dolgozik 250 napot, naponta 5 ügyfél 5 ezer bevétellel, az évente több mint 30 millió...Szóval hajrá!
2011. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Betöltött 18. életév, egy jó MLM és sok munka.
2011. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!