Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha PayPal-lal akarok fizetni...

Ha PayPal-lal akarok fizetni egy magánszemélynek a termékért, és megvan az e-mail címe ahova küldhetem, de az én pénzem HUF-ban van, ő pedig USD-ben árazta be azt?

Figyelt kérdés
Tehát ha HUF-ban utalom el az összeget (átszámoltam és kicsivel kevesebb lenne mint most az egyenlegem a PayPal-on), akkor ő megkapja USD-ben, vagy át tudja magának váltani USD-be? Adott esetben a "Send payments"-et kell kiválasztani?

2016. febr. 8. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindketten át tudjátok váltani a főoldalon a currency converter feliratra kattintva.

A PayPal kicsit rosszabbul vált, mint egy váltó, én a helyedben minimum csekkolnám az árfolyamot, de inkább át is váltanám, ha dollárban egyeztetek meg.

2016. febr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha Forint van a PayPal számládon akkor utaláskor automatikusan vált és Dollárt küldi neki.

Jobban járhatsz ha nem tartasz Forintot a számládon és fizetésnél inkább azt választod, hogy a bankod váltson, mivel a PayPal elég rossz árfolyamon vált (persze csak ha a bankodnál ingyen vannak a vásárlások). Ha van pénz a számládon nem tudod ezt az opciót választani, ekkor automatikusan abból von és vált.

2016. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 8. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!