Webox tapasztalat?

Figyelt kérdés

Még sosem használtam, átvételről lenne szó.

Milyen komplikációk léphetnek fel? Akinek volt már olyan, hogy nem az volt a dobozba,amit rendelt /üres volt, stb. az hogyan oldotta meg?



2016. febr. 10. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Lassú, körülményes, akkor inkább már posta.
2016. febr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A feladás nekem is kicsit magas, de gondolom megoldható, sok helyről hallom újabban, hogy milyen jó. Legalább is, olcsó. Most megrizikóztam egy átvételt, remélem minden menni fog az átvételnél, plusz benne lesz a boxban a csomagom(sértetlenül). Egyedül ez a 72 órás határidő nem tetszik, tekintve, hogy nem lehet biztosan megmondani, hogy mikor érkezik a csomag, de végül is túl lehet élni.
2016. febr. 15. 21:15
 3/3 anonim válasza:

Az én csomagomat a feladó pontosan egy hete adta fel és a mai napig nem érkezett meg a célállomásra. Az ügyfélszolgálat nem tud semmit, mondván nem kapnak információt a szerződéses futárszolgálattól. Szolgáltatás 0, ügyintézés 0. Messze kerüljétek ezt a hulladékot!

Felettébb érdekes, hogy Kínából már több száz csomagot rendeltem és eddig egy sem tűnt el...

2017. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!