Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pályakezdőként mennyi az...

Pályakezdőként mennyi az amennyit nem pofátlanság tapasztalat terén kamuzni?

Figyelt kérdés

4 hónap munkaviszonyom van. (Határozott idős szerződés)


Mindenütt min 2 éves tapasztalatot kérnek ha nem többet.

Aztán emiatt bese hívnak.


Próbáltam alacsonyabb iskolai végzettségű munkára is jelentkezni, de arról is kapásból dobták ki az életrajzom.


2015. dec. 21. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Pályakezdőként támogatást is feltud venni a cég, szóval felesleges kamuznod.
2015. dec. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

0


Hazudni mindig pofatlansag, ha kiderul, ropulsz is.


A tapasztalatra viszont be kell irni mindent ami szoba johet, meg az iskolai szakkoroket vagy szabadfoglalkozasokat is, barmit ami tapasztalatot/rutint ad(hat) az adott munkahoz.

2015. dec. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nálunk a suliba nem volt semmire lehetőség. (szószerint semmire bár időnk se lett volna mert majd mindennapunk olyan, hogy 10től 7 ig benn voltam) Kötelező szakmai gyakorlattal se éri el az 5 hót se.


Tényleg mindenütt 2 év gyakorlatot kérnek minimum. (de inkább többet szoktam látni)

Nem tudom, hogy bírnék belekerülni ebbe a forgókerékbe.


Egyébként meg szerintem az oepes kiskönyv másnál landol nem? Elmúlt másfél év alatt 10 interjún voltam. (és 1500 felett van az elküldött életrajzom)

2015. dec. 21. 12:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

Továbbtanulás/gyakornoki program/néha vannak nagyobb cégeknél szakmai tapasztalat nélküli helyek, de csak a saját karrierlapjukon. Így lehet csak kilépni jelenleg.


A kamuzással kapcsolatban egyetértek az előttem szólókkal, ráadásul nem tudhatod, hogy a "kamu munkahely" és a megpályázott hely vezetője hr-ese nem ismerik egymást, esetleg nincs-e olyan ember aki tényleg onnan jött el.

2015. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
milyen papírod van?
2015. dec. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írd át az önéletrajtod, lehet ott nem jó valami.
2015. dec. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 gazdasági végzettségem van

#6 köszi, egyszer rendbe lett téve (többen átis nézték)

2015. dec. 21. 17:29
 8/8 anonim ***** válasza:
ÉS milyen "gazdasági végzettséged" van?
2015. dec. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!