Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért több az Amazonos szállít...

Miért több az Amazonos szállítási díj, mint kéne?

Figyelt kérdés
Egy darab könyvet rendelnék az Egyesült Államokból, áfa- és vámmentes, húsz dollár sincs. Miért számolnak rá "Shipping & handling" címszó alatt még 25 dollárt, amikor a szállítás (semmi extra) a táblázatuk szerint négy dollárba kellene, hogy kerüljön?

2016. febr. 10. 22:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Mielőtt még jönnének a szokásos kötekedés: nem lehet máshonnan beszerezni.
2016. febr. 10. 22:12
 2/7 anonim ***** válasza:

4 dollár az a domestic shipping... vagyis országon belüli

Teljesen reális a 25 dollár, ugyanis egy hanglemez postázás az USA-ból 19 USD. Az súlyra megegyezik egy átlagos könyvvel.

2016. febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
dobd át a könyv linkjét nekem, akár privátban is, megnézem neked, hol lehetne beszerezni!
2016. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azóta rájöttem, köszönöm. Nem dobom át a linkjét, és ne nézz már hülyének, hogy egy könyvet ne tudnék kikeresni! Nem lehet beszerezni. Pont.
2016. febr. 11. 06:24
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor ne dobd át! jövő hónapban megyek az USA-ba 3 hétre, gondoltam, megnézem ott neked, de ha nem, akkor nem...
2016. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy egy vadidegennek tartozzak szívességgel, és még kérdezősködjön a könyvről, abból következően pedig rólam? Kösz, nem.
2016. febr. 12. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Szar lehet ennyire paranoiásan élni...amúgy meg semmi ciki nincs abban, hogy a Joy of Gax Sex című könyvet akarja megvwnni valaki
2016. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!