Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Spórolás/takarékoskodás vs....

Törpilla1987 kérdése:

Spórolás/takarékoskodás vs. Egészséges táplálkozás? Lehetséges egyáltalán félretenni egészséges táplálkozás mellett? Kifejtés lentebb.

Figyelt kérdés
Ilyen-olyan diétákról, táplálkozási módokról olvasok. Keresném a nekem megfelelőt. Nem divatból, hanem mert vannak panaszaim. Orvosilag csak a laktózérzékenység van kimutatva. Tudom, hogy vigyázni kell az egészségünkre, de egy átlagfizetésből azért nem lehet mindig különleges hozzávalókat vásárolni úgy, hogy még megtakarítása is legyen az embernek. Ti hogyan oldjátok ezt meg?

2016. febr. 11. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegán azon belül is a starch solution a legolcsóbb.
2016. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, de az ulyen olyan divatxarokat el kell felejteni surgosen.


Ossze kell rakni magadnak az igenyeid szerint. Egy minosegi egeszseges kaja havonta 50-80e ft attol fuggoen, hogy egy 100 kilos testepito vagy egy 50 kilos holgy vagy

2016. febr. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy kicsivel 50 kg feletti hölgy. :) Biztosan, Ti is ismeritek a ma oly' kedvelt, híres paleo diétát és társait. De ezek mind olyan drága alapanyagokat igényelnek. Engem sikerül meggyőzni a jótékony hatásokról, de mégis elgondolkodom, hogy a dédszüleim, nagyszüleim miket ettek. Nyilván sok alapanyag ma már mindenféle kezelésen átesett, mindenféle káros anyagot beletesznek. De akinek lehetősége van házi zöldséget, gyümölcsöt, húst enni, akár még búzát is megtermelni... az miért venne drága magliszteket? Ezt nem engedheti meg mindenki magának. Aki nem olyan tehetős, akkor legyen beteg? Meg x évvel ezelőtt nem hallottunk még paleoról és ilyenekről. 28 éves vagyok egyébként. Arany középutat keresnék.
2016. febr. 12. 07:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Nezz testepito ezrendeket csak szamold at a mrnnyisegeket magadra
2016. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nincs olyan etrend ami 100%ig neked lett kitalalva, ezt csakis te kiserletezheted ki!


vannak akik szerint a zold alga iszonyu jo, de ha megy tole a hasad akkor nem eheted. vagy egyesek dicserik hogy energiat ad a gyomber es milyen hasznos, de ha neked nem ad plusz energiat, akkor kereshetsz jobbat.


az arany kozeput ez, hogy bevezetsz mondjuk minden honapban 2-3uj eltelt es figyeled a hatasait. kozben meg elhagyod ami egyertelmuen karos pl cukros uditok, kave, kenyer stb. olcso is es hasznos is.

2016. ápr. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!