Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerencsejáték Magyarországon...

Szerencsejáték Magyarországon csalás?

Figyelt kérdés
Csalnak az összes játékban ? 5-ös 6-os lottó,Skandináv lotto,joker,luxor,keno stb... játékokban ? Még a kaparósokban is csalnak mit gondoltok ?

2016. febr. 13. 18:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem. A vesztesek persze szeretik erre fogni.
2016. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Egyik sem csalás. Anélkül is nagyon jól működik. A játékokat matematikusok dolgozzák ki. Érted? Nem kell csalni ahhoz, hogy jövedelmező legyen. Az ilyen kérdések mindig a személyes csalódottságon alapulnak. Nem nyertél, tehát kamu.
2016. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
4%
Elképzelhető, mert kicsit mesébe illő hogy úgy osztogatnák a milliárdokat. Kisebb nyeremények nem csalások viszont a nagynál már lehet esélye hogy bevetnek a gépi sorsolásnál valami beállítást, a kézinél pedig bűvésztrükköket.
2016. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem csalnak. Utána lehet számolni, hogy még így is bőven nyereséges nekik az egész, anélkül hogy csalnának.
2016. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

@18:35


Ugye ezt te sem hiszed el komolyan? Most az hogy néha ritkán valaki nyer "potom" pár milliárdokat, az nekik aprópénz ahhoz képest amennyit így is kaszálnak.

2016. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én nem játszom soha nem játszottam eddig még,de ha egyszer elkezdem akkor jó lenne tudni ezt :D Csak azért mert láttam egy videót lottósorsolásról ahol előbb kirakták a számot mint,hogy azt kihúzták volna azt hiszem Szerbiában volt ez . Egy Dögös csaj vezette a sorsolást. Én ha szerb lennék és ott élnék meg sem próbálnék játszani soha többé .
2016. febr. 13. 18:38
 7/19 anonim ***** válasza:
5%
Fix hogy csalás, a Puttónál erre rég rájöttem, amit 5 percenként húznak. Egyszerre több alkalommal is elküldtem 6 játékot fix számokkal mindenféle variációval és persze hogy a legrosszabb eredmény jött ki minden alkalommal. Néha persze lehet nyerni párezer forintokat hogy ne legyen annyira gyanús.
2016. febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Látod tipikus.


"háá' nem nyertem akkó' biztos csalás"

2016. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Csak azért mert láttam egy videót lottósorsolásról ahol előbb kirakták a számot mint,hogy azt kihúzták volna azt hiszem Szerbiában volt ez . Egy Dögös csaj vezette a sorsolást. Én ha szerb lennék és ott élnék meg sem próbálnék játszani soha többé ."


Bárki meg tud rendezni egy ilyen videót...

2016. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem rendezett videó volt kihúzták élőben a tv-ben !!! Nézz utána ha nem hiszed még magyar újságok is foglalkoztak vele !!!
2016. febr. 13. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!