Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kell a Magyar Postánál...

Hogyan kell a Magyar Postánál a szállítási díjat meghatározni?

Figyelt kérdés

Ha pl. egy kereskedelmi cég vagyok, hogyan tudom előre meghatározni egy tétel szállítási díját?


Például a vevő megrendel tőlem egy 25 000 forint értékű alkatrészt, ami 3 kg-ot nyom, nem törékeny.


Hogyan tudom neki előre megmondani a szállítási költséget?


Ezen a linken mely költségeket kell néznem?

[link]


Ahogy én gondolom:

1490 Ft (2 - 5 kg-ig, az enyém 3 kg) az egyetemes csomagszolgáltatás, plusz 390 forint utánvétel, vagyis összesen 1 490+390=1 880 Ft lesz a szállítási költség.

A csomagot 25 000 + 1 880 = 26 880 Ft-osként adom fel, tehát a vevő az utánvételkor a postásnak kifizeti ezt az összeget, így én visszakapom az áru értékét (25 000 Ft) + a postaköltséget (1 490 Ft) + az utánvét költségét (390 Ft)?


Segítségeteket előre is köszönöm!



2016. febr. 14. 18:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!