Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miert van az hogy bemegyek...

Miert van az hogy bemegyek egy elelmiszer boltba a napi bevasarlast intezni, es nem allok meg 3000 Ft alatt? Havi 72ezer Ft. Mibol eltek meg ti emberek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 18. 22:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A 2-essel ne vitakozzatok, a kcalokrol lesut rola hogy ez valami testepito kaloria manias :)


"Egy hónap 30 napos, tehát 3000 szorozva 30-al az 90000 forint lenne." en 4 hettel szamoltam, de 7x4 helyett 6x4 mert vasarnap nincs nyitva a bolt.

2016. febr. 19. 10:16
 12/13 anonim ***** válasza:
54%

Márpedig én mégis vitatkozni fogok, mert kikívánkozik belőlem, bár tudom, hogy hülyeség a trollt etetni. Mert az a sok ostobaság, amit összehordtál, kimeríti a trollkodás műfaját.

Az irományodból számomra az derül ki, hogy az érzelmi és az értelmi intelligenciád egyaránt a béka … alatt van.

„A 72 ezer nem sok, de odafigyeléssel igenis meg lehet élni belőle egyedülállóként, ha nem kell albérleti díjat fizetni.”

Szégyelld magad! Te nyaralásra gyűjtesz, autóval jársz és lakástörlesztőt fizetsz. Ezekről a dolgokról az, aki 72 ezerből él, legfeljebb csak álmodhat! De te majd megmondod neki, hogyan ossza be a pénzét! Te normális vagy, ember???

Azért azt áruld már el, hogy egy szingli hogyan tud úgy élni, hogy nem fizet albérletet?

Szerintem: a) a szüleivel él, ergo: máris nem annyiból él, amennyiből, mert ilyenkor a szülők állnak egy csomó mindent.

b) a szülei a seg.e alá toltak egy lakást, ergo: nem annyiból él, amennyiből, mert a seg.e alá toltak egy lakást

c) ő fizeti a lakáshitelt: ez 72-ből lehetetlen.

Gondolkozz kicsit, mielőtt elárasztod a netet az ostobaságaiddal.

72 EZER FORINTBÓL KIS ODAFIGYELÉSSEL IS LEGFELJEBB NYOMOROGNI LEHET!!!

2016. febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és amit összehoztál lakás és kocsi nélkül: 70400 Ft. És nincs benne egy doboz tampon, vagy tusfürdő, vagy egy levél C-vitamin. Tényleg ki lehet jönni ennyiből…
2016. febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!