Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez a Mobrog kérdőív kitöltétes...

Ez a Mobrog kérdőív kitöltétes dolog átverés?

Figyelt kérdés
Tehát ha kitöltem a kérdőíveket akkor kifizetnek rendesen vagy nem? Ha kifizetnek akkor hogy tudom ki utalni a pénzt magamnak?

2016. febr. 19. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem ismerem a konkrét céget, általában bankszámlára, paypallra fizetnek ki. De valamit jó ha tudsz. Ha tényleg kifizet és nem átverés, akkor is kérdőívenként ilyen 0,0001 $-okat szoktak fizetni, a minimális kifizetés meg mondjuk 20$. Tehát hónapokig vagy akár évekig töltögetheted a kérdőíveket, mire eljutsz a minimális kifizetésig, hogy hozzájuthass a pénzedhez, ami nem több pár ezer forintnál.
2016. febr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez az oldal 150-900 ft-ot adna kérdőívenként. Úgy hogy nem tudom, hogy regisztráljak-e.
2016. febr. 19. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát akkor gyanús hogy valami humbug lehet a dologba. Vagy kisbetűs rész vagy valami. Ha csak 150 Ft-al számolok, nagyon ráfekszel és kitöltesz egy nap 25öt, az egy hónapba 112.500. Ha ez így tényleg működne akkor a kutya nem menne el dolgozni, csak egész nap kérdőíveket töltögetnek. Lehet hogy a szakállas küldj el nekik X Ft-ot, és utána küldik a kérdőíveket, aztán annyi a pénzt benyelték, kérdőív meg sehol. Vagy valami. De ez így abszolút kamu szagú.
2016. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Na találtam is egy emberke tapasztalatát:


"Van más módszer, amivel többet lehet keresni online kérdőívezéssel?


Nem tudom, hogy más fizetős kérdőíves cégeknél hogyan megy, én a MOBROG-on vagyok regisztrálva. Itt kb. két havonta kapok egy kérdőívet, amire alkalmas lehetek. Egy kérdőív általában 20-30 perc, de nem az a szép lassan 20-30 perc. Ha egy kérdőívre azt írják, hogy 30 perc, akkor azt nagyon sietve sem fogod 25 perc alatt kitölteni. Egy ilyen kérdőívért adnak kb. 0,7 EUR-t.


Mivel a kérdőív kitöltéséhez alapból meg kell adni egy profilt, a hozzád érkező kérdőívek már alapból szűrve vannak. Sokszor egyébként a kérdőívekben olyan kérdéseket is feltesznek, amik a profilban már szerepelnek. Nem, életkor, foglalkozás, stb. alapján már a kérdőív kiküldése előtt is lehetne szűrni. Amit valamilyen szinten gondolom meg is tesznek, legalább is azt írják, hogy adj meg minél több adatot magadról, mert annál több kérdőívet kapsz – vagy nem, ki tudja.


Szóval összességében azt mondhatom, hogy még ne mondj fel az állásodban, ne add el a vállalkozásod, egyelőre nem olyan nagy biznisz az online kérdőív kitöltés, mint azt mondják. Ha van tapasztalatod hasonlóval, esetleg tudsz jobbat, mint a MOBROG, akkor oszd meg az oldal alján kommentben."


[link]

2016. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én tavaly regisztráltam, havonta egy vagy két kérdőív érkezik. Jelenleg 5630 Ft egyenlegem van. Alatta tájékoztat róla, hogy az 1500 Ft feletti egyenleg már átutalható és leírja, hogy ezt hogy tudom megtenni.
2016. dec. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A MOBROG küld kérdőíveket és fizetnek is, ha összegyűlt a kellő pénz.

Ami viszont nagyon nem tetszik nálunk, hogy sokszor már félig kitöltöd a kérdőívet, amikor egyszer csak kidob, hogy nem illesz a profilba. Ilyenkor más cég, már ezért a fáradozásért is fizet valamennyit, de ők csak egy köszönömmel kivágnak belőle rendszeresen!

2017. júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pár napja regisztráltam, 2 kérdőíven vagyok túl, kb 400 Ft az egyenlegem.


Baromság, amit az első ír, hogy mennyit fizet és mennyi a limit.

Bár 2016-es válasz, az árfolyam olyan sokat nem változott, és az első válaszoló szerint egy kérdőív 0,026 Ft-ot ér, a kifizetés meg 5000 Ft felett van.

Ehhez képest volt egy pár perces, 60 Ft-os kérdőívem, meg egy több, mint 300 Ft-os.

És ez 3-4 nap alatt.

Lehet hogy most hetekig nem jön majd semmi, de ha így haladnék, havonta összejönne a kifizethető összeg, ami egyébként 1500 Ft.

2018. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én január legvégén regisztráltam, és még csak 400 Ft-om van. Hozzáteszem, volt olyan, amikor nem időben reagáltam egy-egy kérdőívre, és azt írta ki, hogy már volt elég kitöltő. A rosszabbik eset, ahogy előttem is írták, amikor félig kitöltöm, és akkor közlik, hogy mégsem vagyok alkalmas... az viszont bosszantó.

A Marketagenten is vagyok, ugyanakkor regisztráltam, ott már kb. 1200 Ft-om van. Ott nem kell félbehagynom kérdőívet, az az oldal összességében korrektebbnek tűnik.

2018. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy Átverés! :-) Jó kis átverős, lehúzós Cég! Nem éred el őket, hogy fizesék ki a pénzedet. 6 hónap, 12 levél angol, német, orosz, lengyel nyelveken semmi reakció. 10 elvégzett, sikeres felmérésből jó ha kettőt írnak jóvá. A többit lenyúlják, ellopják tőled. A többi cég sokkal rendesebb. Húzd le őket a WC-én, odavalók a csatornába. :-)
2022. febr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!