Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kérdőív kitöltésért vásárlási...

Kérdőív kitöltésért vásárlási utalvány adnak? (Ticket Compliments) Internetes munka vagy átverés?

Figyelt kérdés

Az alábbi hirdetésbe futottam bele az imént:


"Sziasztok! Érdekelne Titeket egy olyan oldal, ahol Ticket Compliments vásárlási utalványhoz juthattok? (Nagyon sok helyen elfogadják.) Kérdőíveket kell kitölteni interneten keresztül, amennyiben megvan a kívánt pontszám (minden kitöltött kérdőív után járnak a pontok, 10 és 250 pont közöttiek, attól függően, hogy benne vagytok-e az aktuális célcsoportban), máris postázzák a lakcímetekre az 1000ft-os vagy 2500 ft-os utalványt. Havonta 1-4 kérdőív érkezik. Nem átverés és nektek nem kerül semmibe. Ismerősök meghívásáért is járnak pontok, amennyiben sikeres a regisztrációjuk. Ha érdekel Titeket csak egy keresztnevet és e-mail címet szeretnék kérni privátban..."


Gondom ez is valami átverés, mint az összes többi ilyen munka, beharangozzák és után jön a nagy semmi és a lehúzás.



2014. febr. 27. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
MLM munka vagyis kerülendő :)
2014. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen szinte gondoltam :)
2014. febr. 27. 19:03
 3/5 anonim válasza:
Én egy ilyesmi oldalon regisztráltam de 4 hónap alatt jött össze az 1000 Ft utalványra.Igaz azt egy hét alatt postán meg is kaptam.Nem átverés de még jövedelem kiegészítésnek is kevés.
2014. febr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elvileg a mérésért fizet a megrendelő, és abból ad neked utalványt. gondolom azt tudta szerezni olcsón. ám azt is megjátszhatja hogy nem fizet neked soha, de ez csak rövidtávon működőképes. utána kell nézni milyen cég ez.
2014. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem átverés. Én is regisztrálva vagyok náluk és mindig megkaptam az utalványom. Habár meggazdagodni nem fogsz rajta. De pici kiegészítésnek jó lehet.
2016. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!