Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Játszik valaki közületek a...

Zsandi89 kérdése:

Játszik valaki közületek a GruppenLotton? Mi a tapasztalatok. Van egy két dolog ami zavar, pl. nem teszik ki a megvásárolt szelvényeket, igy kérdéses hogy megvásárolják e egyáltalán. Külömben nagyon jó játéknak néz ki.

Figyelt kérdés
[link] Xref=bc6a0f4177d049332043a915
2016. márc. 10. 10:25
 1/1 anonim válasza:

A fiokóm menüpont alatt lehet megtekinteni azokat a játékokat amire neveztünk!

Sokan lenézik ezt az oldalt az ilyet de bírom nem hogy örülnének hogy ingyen is lehet próbálkozni igaz bónusz pénzzel nem nagy esély van arra hogy több tízezret nyerjen valaki, de akkor is ott a lehetőség, a valódi pénzes játékok már más téma!


Mint az oldal nevébe is benne van hogy csoportos lottozás, ez alatt úgy kell érteni hogy a valódi pénzes játékoknál lehet pl 50-os pozicióra is nevezni de erre azért van lehetőség mert sokan az egész oldal egy számmal játszik és így 100-200-an rakják meg ezt a poziciót, de persze van lehetőség ugyan úgy rendes szelvényt is vásárolni mint pl az Euro Jackpot 990Ft, személy szerint én ezzel nyertem 18000Ft-ot, nem az a nagyon nagy összeg de azért jobb mint a semmi, bónusz játékkal még össz vissz 2000Ft-ot nyertem kb 2 hét alatt, amit nem használtam fel hanem megvártam míg meglegyen egy olyan összeg amiből már több valódi pénzes pozicióra is nevezhetek, így a 2000Ft mellé amit összegyűjtöttem és neveztem pár játékra, többek között amit le írtam Euro jackpot 990Ft-os pozició, Euro millions (4000Ft-ot nyertem ezzel), OZ lotto stb stb


[link]

1000Ft-os kezdőegyenleg hogy ha beírod ezt a kuponkódot!

Ezt írd be hogy megkapd a bónuszpénzt: U511X464

2016. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!