Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha teszveszen/vaterán veszek/e...

Ha teszveszen/vaterán veszek/eladok babaruhát, nekem illik jelentkezni, vagy várjam meg a másik fél jelentkezését?

Figyelt kérdés

Mi az "illem"?

Mint eladó, vagy mint vevő -van szabály, kinek illik először jelentkezni?

Ti hogy szoktátok?


2010. jún. 30. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
ha veszek, én jelentkezem először, ha eladok, megvárom a vevő jelentkezését. De egy hétnél tovább nem várok, hanem írok egy e-mailt.
2010. jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én vevő szoktam lenni, és amint megnyerem az aukciót, egyből szoktam írni (ha késő van már), vagy telefonálni (ha napközben van).

Nem tudom, mi illik, mi nem, de ha veszek valamit, azt szeretném egyből kifizetni és megkapni utána postán (vagy személyesen elmenni érte).

2010. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is így szoktam.

Ha veszek ,mielőtt írok, ha eladtam, várok kicsit, és ha nem jön reakció, írok.

Csak kíváncsi voltam, mi a "szokás".

2010. jún. 30. 11:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Én eladok,nem szoktam várni,amint látom,h valaki megvett valamit,küldöm az összesítést.Így nincs vita,meg felesleges várakozás egyik fél részéről sem,nem meg nem jelent plusz munkát.
2010. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is úgy csinálom, mint az első válaszoló. Vásárlóként én jelentkezem először, ha eladok, megvárom, míg jelez a vevő. 4-5 napnál tovább nem várok, akkor küldök egy emailt.
2010. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!