Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A gyári munka megváltoztathatj...

A gyári munka megváltoztathatja az ember személyiségét, beszédét, hangulatát! Ez igaz?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
a monoton munka kihathat az emberre de látványos változás csak nem történhet, bár nem szolgálhatok személyes tapasztalattal, 1 hétig dolgoztam gyárban
2016. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
A hangulatát biztosan le tudja törni.
2016. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
életkedvedet is el tudja venni
2016. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
engem depissé tett
2016. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Igaz. Már csak abból kiindulva is, hogy a legtöbb helyen 3 műszak van. Az ember alapvető bioritmusát dönti fel. A monoton munkáról és a felszínes munkatársi kapcsolatról nem is beszélve. Ha valaki éveket húz le ilyen helyen az kihatással lesz az emberre, főleg, ha rákényszerül az ember. Én közel fél évet voltam ott, de soha többet.
2016. márc. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%

Úristen.

Mennyi nyámnyila, kényes kis tyúkbél van itt!

2016. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Soha nem a munka,hanem a körümlény a káros.

A monoton tevékenység mellett ha lehetőség van rádiót,felvett műsorokat,értékes hanganyagot hallgatni,még hasznos is lehet.

Egy gyárban többnyire nem tudsz elmenekülni a környezetedtől,hallgatni kell az évek alatt szellemi szinten lejebb csúszó munkatársakat.

Ha nem vagy kellően hülye hozzájuk,fáj minden perc.

Ez a legnagyobb nehézség.

Persze,egy gyárban nemcsak a szalag mellett van munka.

2016. márc. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
A 6. a bizonyíték rá. Gondolom nem született ekkora gyökérnek, mégis ez lett belőle.
2016. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!