Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nyáron elmennék diákmunkára...

Ha nyáron elmennék diákmunkára 2 hónapra mennyit tudnék keresni vele?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam hogy minden hétköznap mennék.

2016. ápr. 4. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

egy hónapra így kb 75-80 ezret számolj, hogyha hétköznaponként mész mindig, 8 órában.

szóval szerintem olyan 160 körül a két hónap alatt.

de igazából az órabértől függ. itt felénk Kelet-Magyarországon(egy megyeszékhelyen) kivétel nélkül minimálbéres diákmelók vannak nyáron. szóval én úgy számoltam neked.

de hallottam Budapesti ismerősöktől, hogy ők ugyanazt a kétkezi munkát csinálták diákmelón mint én, mégsem 440-et kaptak óránként, hanem 600-at.. szóval szerintem hely függő is:)

2016. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én közép-Magyaro. havi 85 ezret kaptam, de minden hétköznap mentem.
2016. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Makaronka válasza:
Úristen! Nem tudod kiszámolni?
2016. ápr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ez az oldal arra van hogy kérdéseket tegyünk fel és hogy válaszoljanak rá nem arra hogy sipákoljunk hogy az illető miért nem tudja.. Normális embereket kérdeztem és aki válaszolt annak köszönöm is.. aki meg nem tudja vagy nem akar válaszolni az hallgasson...
2016. ápr. 10. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!