Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS! Mindjárt vége az aukcióna...

SOS! Mindjárt vége az aukciónak Ebay-en, és én vagyok az első, de mégsem kell. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

[link]

Erről a licitről van szó.

Nem láttam először, hogy ilyen sok a szállítási díj, ezért licitáltam rá, de így már nem kell. Írtam az eladónak hogy legyen szíves törölje a licitemet, meg hogy pozitív feedback-et adok neki. Most várok a válaszára. Mi lesz ha nem válaszol, és megnyerem a licitet? Muszáj leszek kifizetni a terméket? Mi lesz ha nem fizetem ki?



2016. ápr. 5. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt látom, hogy van egy licit, amit töröltek és nincs több.
2016. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, már szerencsére sikerült törölnöm a licitemet ennek az oldalnak a segítségével: [link]

Be kell írni az aukció számát, meg a törlés okát, és kitörlik! Remélem másnak is tudtam ezzel segíteni!

2016. ápr. 5. 15:17
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezért az eladó adhat nekem negatív értékelést, hogy töröltem a licitemet?
2016. ápr. 5. 15:28
 4/4 anonim ***** válasza:

persze, hogy adhat, hiszen átvágtad, ő száított arra, hogy minimum ennyiért elmegy az áru, és te visszaléptél.

én csak vevő vagyok, nem eladó, de ha eladó lennék, én sem örülnék egy ilyennek.

mielőtt licitálsz, meg kell nézni a részleteket.

ezért kezdem azzal, hogy beállítom, h free shipping.

2016. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!