Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A hitleri Németország címeréve...

A hitleri Németország címerével ellátott evőeszközöket milyen áron veszik át és hol?

Figyelt kérdés
A minap találtam dédmamám lakásán, sárgaréz, enyhén kopott, hitler horogkeresztjével ellátott teáskanál

2016. ápr. 8. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vatera és más licitálós oldalakon lehet meghirdetni militária kategóriában. Nem mindegy azonban, hogy gyárilag van rajta vagy csak kézzel valaki belekarcolta (aminek az ideje is vitatható). Ha nem ezüst, akkor sem több 1 ezer Ft-nál.
2016. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, sárgaréz, mert látszik, kopik le a szürke bevonat helyenként, évszám és van benne és a jelzés. többre számitottam de köszönöm
2016. ápr. 8. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg érdemes lenne 1 ft-ról indítani - hátha a gyűjtők ráharapnak. Ha nem akarsz hoppon maradni, hogy keveset adnak érte, akkor esetleg egy alacsonyabb minimálárat betehetsz (bár ezt sokan nem szeretik)
2016. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!