Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen munkával lehet legálisa...

Milyen munkával lehet legálisan sokat keresni?

Figyelt kérdés
Legalábbis viszonylag jól. Nem arról van szó, hogy nem akarok dolgozni, mert szeretnék. De nő vagyok, 25éves, szeretnénk babát hamarosan, és kicsit gáz, hogy napi 10órát dolgozom br 90ért. Ha elmegyek GYED-re éhen halunk. Ráadásul ki kell fizetni az albit, télen a majdnem 60ezres rezsit. ja és tisztességes munkára gondolok, nem a kurválkodásra meg ilyenekre.
2008. szept. 22. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

divatszakmak: orvos, ugyved, stb


illetve én még nagyon jól kerestem, amikor bankban dolgoztam, ha ott kifogsz valami klassz kis melót, na ott megfizetik a munkád

2008. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Helló, én takarítani járok, óránként 1300.-, igaz, ebből fizetem magam után a járulékokat. Ha fix helyen vagy az ugyan kevesebb pénz, de megnyugtatóbb is és bizalmi munka. Tudom, nem nagy karrier takarítani, de 3-ra otthon vagyok, és gyerek mellett rugalmas munka.
2008. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ, hogy mi a végzettséged, mert hirtelen nem állhatsz be mondjuk csak úgy orvosnak vagy jogásznak :). Bár igaza van az előttem szólónak, ezek általában jól kereső szakmák, de az előbbi inkább csak akkor ha magánpraxisod van.

Ha nincs konkrét végzettséged, akkor helyezkedj el olyan cégnél, ahol egyéb juttatási csomag is jár a béren felül (étkezési jegy, üdülési csekk. stb..), a multicégek többségénél van ilyen. Általában nem is fizetnek rosszul. De sok esetben több műszakos munkavégzést, vagy folyamatos műszakot kell vállalnod cserébe.

2008. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
A legfőbb szabály: "Aki dolgozik, az nem ér rá pénzt keresni!"
2008. szept. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A végzettségeddel keress egy rendes munkát (neten is vannak ilyen álláskeresős oldalak), bár anyum is csak 80at kap, és mégis eltud tartani 2 gyereket meg ugye magát, és még a ház részleteit is fizetni kell, meg a kocsit, na meg a fűtés, stb. Be kell osztani rendesen és ennyiből is meg lehet élni HA nincs más.
2008. szept. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
marketing és-reklámügyintéző, ill intézményi kommunikátor a végzettségem. Szeretnék ezekben elhelyezkedni, de gyakorlat nélkül nem vesznek fel ilyen területre. Protekcióm meg nincs sajna.
2008. szept. 23. 10:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az internet számtalan lehetőséget biztosít legális pénzkeresésre!


Google adsense

Partnerprogramok


2008. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!