Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A mai világban milyen munkával...

A mai világban milyen munkával lehet sok pénzhez jutni LEGÁLISAN?

Figyelt kérdés

Érdekel, mivel lehet nagyon gazdaggá válni.

Azt gondoltam, hogy gyógyszeripar, olaj, meg alkohol, dohán, szóval amit az emberek megvesznek mindig is megvették, és legális.

Ezekkel lehet a legtöbbet keresni legálisan?


2011. febr. 24. 21:18
 1/10 anonim válasza:
74%
Én is ezen gondolkoztam pár évvel ezelőtt. Aztán úgy döntöttem, a kőolaj kell a népnek. Most egyenlőre még geológus hallgató vagyok, de mindenképp energiahordozókra fogok szakosodni. Az ilyen végzettségűek a Mol-nál, Shellnél, OMV-nél találnak állást. Szurkoljatok, a természettudományok nagyon nehezek.
2011. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Programozás: ha sikerül berobbanod egy teljesen új, és szükséges programmal/rendszerrel, abból nagyon meg lehet gazdagodni.


Írás: egy jó könyvvel és/vagy forgatókönyvvel is nagyon meg lehet ám tollasodni.


Most így hirtelen ez a kettő az, ami teljesen legális úton juttathat gazdagsághoz.

2011. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Tozsdezessel is nagyon meg lehet hazdagodni, felteve ha otthon vagy benne, van alaptoked es bator vagy.
2011. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet ezt hülyeségnek fogod tartani de azért leírom.Szerintem akkor válhatsz gazdaggá ha adsz másoknak pénzt."Adj másoknak és néked is megadatik"Itt 1rövid történet,olvasd el,mióta elolvastam és szívből adok másoknak,nekem is sokkal több pénzem van.Hihetetlen!Próbáld ki,adj vkinek mondjuk 500Ft-ot,de azt szívből add,ne legyen furdolásod,és meg fog térülni.


Az adakozás ereje

John Harricharan bevezetője

Sok évvel ezelıtt egy forró nyári napon történt. Két dolgot akartam vásárolni az üzletben.

Azokban az idıkben gyakran látogattam el a bevásárló központba, mert valahogy soha sem

volt elég pénzem arra, hogy egyszerre egy egész hétre való élelmet vegyek. Fiatal feleségem

csak néhány hónapja hunyt el egy tragikus rákbetegség következtében. Nem volt

betegbiztosításunk, csak egy halom kiadásunk és számlahegyek. Részmunkaidıben

dolgoztam, ami alig fedezte két kisgyermekem élelmezését. A dolgok rosszul álltak – nagyon

rosszul.

Tehát azon a bizonyos napon nehéz szívvel és négy dollárral a zsebemben a bevásárló

központba tartottam, hogy egy gallon tejet és egy kenyeret vásároljak. A gyerekek éhesek

voltak, és muszáj volt vennem valami ételt. Amikor egy piros lámpához értem, jobb oldalt

észrevettem egy fiatalembert, egy fiatal nıt és egy kisgyereket az út menti füvön. A tikkasztó,

déli nap kíméletlenül tőzött rájuk. A férfi egy kartontáblát tartott maga elıtt, melyen ez állt:

„Élelemért munkát vállalok”. Az asszony mellette állt. Mereven bámulta a mellettük megálló

autókat. A két év körüli gyermek a főben ült, kezében egy félkarú babát tartott. Alig fél perc

telt el, míg a lámpa zöldre váltott, de a jelenet mélyen belém vésıdött.

Annyira szerettem volna nekik néhány dollárt adni, de akkor nem maradt volna kenyérre és

tejre. Négy dollárból csupán ennyire futotta. Amint a lámpa váltott, egy utolsó pillantást vetve

rájuk, tovább hajtottam. Bőntudatot éreztem, amiért nem segítettem nekik, és szomorú is

voltam, mert nem volt elég pénzem, hogy megosszam velük.

Vezetés közben képtelen voltam a fejembıl kiverni hármójuk emlékét. A fiatalember

szomorúan fürkészı szemei és családja képe legalább egy mérföldön át kísért. Nem bírtam

tovább. Éreztem fájdalmukat, és tennem kellett valamit. Megfordultam és visszahajtottam

oda, ahol megpillantottam ıket. Megálltam mellettük, és odaadtam a férfinek két dollárt a

négybıl. Könnybe lábadt szemmel köszönte meg. Rámosolyogtam, és továbbhajtottam a

bevásárló központ felé. Azt gondoltam, talán találok leértékelt tejet és kenyeret is. Esetleg

csupán kenyeret vegyek, vagy csak tejet? Ennyivel kell beérni!

Ahogy beálltam a parkolóba, még mindig a történteken gondolkodtam, de jól éreztem magam

a döntésem miatt. Kiszálltam a kocsiból, és valami megcsusszant a lábam alatt. Egy

húszdolláros pénzjegy hevert elıttem a földön. Nem hittem a szememnek. Körülnéztem, majd

döbbentem felvettem. Bementem az üzletbe, ahol nem csupán tejet és kenyeret vettem, de sok

más dolgot is, amire kétségbeesetten szükségem volt.

Soha nem felejtem el ezt az esetet; emlékeztetett arra, hogy a Világegyetem milyen rejtélyes

és titokzatos. Megerısített a hitemben, hogy az Univerzumot soha sem tudod túl licitálni. Két

dollárt adtam oda, és húszat kaptam cserébe. Hazafelé ismét az éhezı család felé vettem az

irányt, és még öt dollárt adtam nekik.

Ez az eset csupán egy a sok közül, melyek életem során velem történtek. Úgy látszik, minél

többet adunk, annál többet kapunk. Talán ez egyike az egyetemes törvényeknek, mely így

szól: „Ha kapni akarsz, elıbb adnod kell”

Van egy kedvenc versikém:

„Volt egyszer egy ember, kit ırültnek neveztek;

Minél többet adott, annál többje lett”

2011. febr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elöző történethez hasonló az enyém is.

Albérletben élek párommal.Nagyon nehéz anyagi körülmények között laktunk,de bevállatunk egy gyereket,mert már nagyon szerettünk volna.A gyerköc ahogy nőtte ki a ruhácskáit mindet felajánlottam rászorúlóknak egy internetes oldalon(www.ad6kap6.hu).Semit sem kértem értük,de jó lesett odaadni másoknak.Közben elkezdem pénzt nyerni sorsjegyen.Vettem belőle egy nyomtatót.Elkezdtem fotókat nyomtatni .Ismerőseim körében hamar elterjedt a híre,hogy fotókat nyomtatók.Szóltak,hogy valakinek naptár kell ,valakinek dokumentum,vasalható fólia stb.

Most ott tartok,hogy van egy 10 hónapós kisfiam.A párom kiváltotta a vállalkozói engedélyt,mert rengeteg volt a megrendelésünk.Már cégeknek is dolgozunk.Kétszeresét keresem,mint anno a minimálbért kaptam.

A mai napig rendszeresen adakozom és én úgy gondolom,hogy emiatt is egyre több a bevételem!


Kb 2 hónapja történt,hogy mentem be a Penny Marketba vásárolni.A bolt elött állt egy nő kisgyerekkel és leszólított.Azt mondta,hogy nagyon nehéz helyzetbe került és csak 1kg kenyérre kérne pénzt.Mondtam neki,hogy elvből nem adok senkinek se pént,de várjon meg,mert veszek neki élelmet.Vettem is neki pár dolgot.A pénztárnál visszanyertem a vásárlásom összegének a felét!


Próbáld ki,hogy adsz és hátha szerencséd lesz utána!

2011. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

De jó egyeseknek, hogy így hisznek a karmában. Én viszont amondó vagyok, hogy ha jólelkű, jóhiszemű ember vagy, akkor adakozz nyugodtan, de ne várd, hogy ettől gazdag leszel. Max csak boldog. Gondolj bele, hogy a világ leggazdagabb emberei nem túl erkölcsösek, tőlük aztán milliók éhezhetnek, lakhatnak poros putrikban. Mégis mindenki irigyli őket, mert csak az ő kertjeikben csillognak kikövezett medencék.

Szerintem kőolaj, gyógyszer, orvos a nyerő. (Persze, ha itthon akarsz dolgozni, akkor ne álmodj gazdagságról, itt is van pénz, csak jól el van rejtve, és elhiheted, nem te fogod megtalálni, szóval ha kimész külföldre, kb két hónap alatt az itthoni dupláját fogod keresni.)

2011. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Saját vállalkozással! 3-5 millióból 5 éven belül úgy meg tudnál gazdagodni hogy megvan a következő 20 éved...

Csak nagyon jól kell érteni hozzá...

KERESKEDJ! Az ember a saját ürülékét is megveszi ha jól adod elő úgy hogy még ő fogja mosolyogva megköszönni.

2011. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy, ha lecsapsz új üzleti lehetőségekre. Induló cégekbe befektetsz, majd kiszeded belőle jelentős profittal. Hátránya, hogy nagy tőkét igényel, és elég kockázatos, de rohadt nagyot lehet vele kaszálni, ha beindul! Gondoljatok csak a Facebook-ra vagy a másik új nagyágyúra, a Groupon-ra. Azért ezekben jó lett volna az indulástól bent lenni! :)


Most nálunk is indul egy hasonló üzlet, holnap este 6 órától lesz egy 45 perces tájékoztató ezzel kapcsolatban. Ha érdekel valakit, írjon sms-t, és visszahívom: 0630-686-4019 Egy egyszerű alapelvre épülő üzlet, mely hatalmasat fog robbantani a közeljövőben.

2011. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pénzügyi tanácsadással. Komolyan. Ha van vénád ahhoz, hogy ügyfeleket toborozz, kijárj hozzájuk és megtakarítási és egyéb módozatokat értékesíts számukra, akkor ott a helyed.

A Fundamenta, az OVB, Brokernet mind-mind ilyen.

Én nem reklámozom, mert én kihullottam tőlük, mert nekem nem ment, de sokat ismerek, akik igen magas jutalékokat kapnak.

2011. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!


Pont erre épül az a rendszer is, amit előtted felvázoltam, azzal a különbséggel, hogy itt nem kell semmilyen pénzügyi tudással rendelkezned. Ha érdekeltek a pénzügyi tanácsadással foglalkozó cégek, de túl nehéz volt, akkor az ajánlatomban szereplő cég kell neked! Gyere el egy rövid 45 perces bemutatóra, hidd el, megéri! Már láttam pár rendszert, de ez a mostani egyszerűen lenyűgözött! Írj sms-t, és visszahívlak!


Varga Dániel - 0630/686-4019

2011. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!