Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldröl utaltam haza pénzt?!

Hebiirebii kérdése:

Külföldröl utaltam haza pénzt?!

Figyelt kérdés
Vettem 2napja egy bikinit egy csajtól.. Na most küldtem neki 10 eurot/3000ft-ot 2500ft a bikini 500ft a posta... A bank levont tőle 1700ft-ot.. Még nem beszéltünk a továbbiakról én nem tudtam hogy lefognak tőle vonni de ő sem.. Mit tegyek?

2016. ápr. 13. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdés, milyen jogcímen vont le a bank.
2016. ápr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kulfoldi transzfer dija, ez normalis, sok bank ilyen osszegeket von le atutalt osszegtol fuggetlenul.
2016. ápr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. ápr. 13. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:

A már megtörtént utalásodon nem segít, csak gondold meg legközelebb, hogy TransferWise vagy CurrencyFair segítségével utalsz. Ekkor belföldi forint utalási árakat fizetsz bankinál kisebb jutalékkal és ők (ezek a cégek) is rendelkeznek pénzügyi szolgáltatási jogosítvánnyal Angliai jogosítványukból kifolyólag.

A címzett is helyi utalásként fogja megkapni a pénzt, helyi utalási költségeket vonnak le tőle, amit amúgy is megszokott és amivel számolt és Te leszel a pénz feladójaként a bankszámlakivonatán megjelölve. Korrekt.

2016. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!