Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Küldött már valaki pénzt haza...

Pizzalover kérdése:

Küldött már valaki pénzt haza külföldről csomagszállítóval? Gondolok itt arra, hogy gondosan elcsomagolva a többi dologgal, majd körberagsztva a dobozt. Hazaérne?

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, gyorsabb és biztonságosabb utalni!
2016. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt tudom persze csak rosszabbul váltják. Azért gondoltam hátha megoldható. Persze kevesebb pénznél mindegy de nagyobb összegnél már annyira nem.
2016. jan. 16. 21:40
 3/11 anonim ***** válasza:
OTP-nél vagy bármelyiknél nyissanak itthon euro vagy valuta folyószámlát , az a tuti .
2016. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyszeri alkalomról lenne csak szó. Végleges hazamenetel előtt állunk 2 hónappal.
2016. jan. 17. 00:22
 5/11 anonim ***** válasza:

Legnagyobb marhaság amit ki tudtál találni. Egyrészt tilos, másrészt nagyon nagyon veszélyes. Ha eltűnik mi lesz?

Utald át, vagy hozd haza készpénzben ha ennyire zavar a banki költség.

2016. jan. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Már küldtünk velük haza többször csomagot és mindig egyben megérkezett, nem tűnt el, nem bontogatták fel. Ezért gondoltam hátha valaki már próbálkozott ilyennel és van tapasztalata. De ha nem, hát nem!

Azért köszi a válaszokat.

2016. jan. 17. 13:11
 7/11 anonim ***** válasza:
De te tényleg nem féltenéd a nehezen megkeresett sok pénzed?
2016. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De igen! Ezért nem is fogom feladni. Csak kíváncsi lettem volna hátha vannak akik küldték már így, mert tényleg mindig leragasztom a dobozokat és ugyanabban az állapotban érnek haza. De mivel senki nem írt tapasztalatot ilyennel kapcsolatban, így én sem fogom megpróbálni.
2016. jan. 17. 16:27
 9/11 anonim ***** válasza:

De ha 100 embernek sikerült az mit bizonyít? Ha te leszel a 101. aki elveszti akkor mi lesz?

Nem is tudod biztosítani mert tudtommal készpénzt tilos postázni. Szóval csak titokban lehetne, aztán vagy elveszik vagy sem.


Miért nem jó a készpénz ha a banki költség zavar?

2016. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 cydor válasza:
transfervise. azt a 3 eurot meg kibírod, egyszeri költség és független az összegtöl. és ha akarod a számládom is maradhat, miért nem hozod haza a kinti bankkártyádat, és otthon veszed fel, bár a kézpénzfelvétel még többe kerül, a TWval a legkedvezőbb devizaárfolyamon válthatod át olyan pénznemre amilyenre akarod, akár forint akár euro. és ha jó bankod van akkor a számlavezetés pénznemében a pénzfelvétel ingyenes is lehet.
2016. febr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!