Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Utánvéttel érkezett a GLS...

Jroux kérdése:

Utánvéttel érkezett a GLS által egy csomag. Kifizettem és átvettem az árut. Csak az árut kaptam meg a szállítótól. És most érkezett egy elektronikus számla is. Akkor most átvertek?

Figyelt kérdés
Az utánvét nem azt jelenti, hogy az áru átvételekor kell fizetnem és csak annak kifizetése után adják át az árut?

2016. ápr. 14. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vertek át. Az elektronikus számlát azért küldték, hogy ha esetleg az adódhoz szükséges lenne, akkor meglegyen.
2016. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most mi a problémád?
2016. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkaptad az árut és a számlát is. Ki is fizetted. Mi a gond?
2016. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Az a gondja a kérdezőnek, hogy azt hiszi: az elektronikus számlát azért kapta, mert még egyszer fizetnie kell.


De nem, kérdező, nem kell még egyszer fizetned - azt valóban azért kaptad, mert az eladó kiállított egy elektronikus számlát. Ez olyan, mintha a csomagban lett volna egy számla arról, hogy vásároltál (vállalkozó vagyok, én nem elektronikusan számlázok, így nálam a vevő előre utal, én meg a csomagba teszem a számlát - Te elektronikusan kaptad).

2016. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az zavart meg, hogy a teljesítés napja 04.14, de a fizetési határidő 04.20. Holott 04.14-én már ki is fizettem. Mentségemre szolgál, hogy most vásároltam előszőr utánvéttel.
2016. ápr. 15. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!