Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne nyereségessé...

Hogyan lehetne nyereségessé fordítanom a tippmixet?

Figyelt kérdés
Sajnos inkább bukok vele, ha van egy hétvége akkor sok kis szorzós meccset választok pl most 10 meccs első 4 simán jött (Leverkusen 1x, Real nyer, Eskisehirspor 5,5 alatt, Galatasaray szerez gólt) majd elérkezett az este ott is tettem egy meccset 0,5 fölé az jött, majd utána következett az Alkmaar - Zvolle 5,5 alá 1,09 ért biztos voltam benne és 5-1 lett. Hétvégente mindig valamin elmegy, pedig iyleneket rakok 0,5fölé, 4,5 vagy 5,5 alá, győzelemre csak olyanokat, hogy Juve, Bayern, Real, Atletico, Benfica akik mindig nyernek, és még szoktam 1x-be vagy x2-be is fogadni, de egyszerűen egy valami mindig elviszi. Próbálkoztam olyannal, hogy minden nap 1.05 körülire az egész "tőkémet" de egy idő után az is bukott. Amivel sikeres voltam volt egy 14 meccses még 3 éve, azon 200 ból 55 ezret, de általában 8 és 30 ezer között tettem és ezek nagy része vagy régi online fogadás vagy az újjal hosszútávú, BL és kupa továbbjutók, tavaly a bajoki helyezések, illetve válogatott selejtezők, én most is az BL-ben és EL-ben is tudtam az összes továbbjutót, persze nem mertem megjátszani mindet, de amilyen ostoba voltam tettem mellé vagy 5 hétvégit amiből elment a Mönchengladbach a tök utolsó Hannover ellen, tehát én ezeket a kupákat érzem inkább, és a bajnoki meccseket abszolút nem, mert általában az elsőkre teszek vagy az utolsók ellen. De pl az Európa Ligában előzetesen is tuti volt, hogy a Sahtar és a Villareal továbbjut, a Sevilla - Bilbaot gondoltam hogy X körüli nem is fogadtam rá, és bár mindenki mondta a Dortmundot én a Liverpoolt tettem, tehát ezeket általában jó arányban el is találom, viszont ritkán vannak nemzetközi meccsek. Én viszont túl gyakran játszot, régen vettem majdnem minden nap, de pl a hétfői napon felesleges szinte csak bukni lehet, vagy ha hét közben nincs nemzetközi sem bajnokság, és ilyen ismeretlenebb meccsek vannak na ott nagyon sok pénzt buktam.

2016. ápr. 16. 22:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
megvásárolod a szerencsejáték zrt-t a kormánytól.
2016. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
nyitsz egy fogadóirodát
2016. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Nyereseges akkor leszel, ha nem jatszol. A sportfogadas (es kb. minden mas szerencsejatek) nem a jatekosoknak kedvez, egyszeruen ugy vannak kitalalva az odds-ok, meg a tetek, hogy hosszu tavon mindenkeppen a szervezo nyerjen. Ha ugy erzed, te okosabb vagy mint a Szerencsejatek altal foglalkoztatott alkalmazott matematikusok, akkor hajra, irj magadnak 'szisztemat', szamolgass, told bele szamolatlanul a tiz- meg szazezreket.


Aztan amikor az uzsorasod jon olmosbottal egyenkent eltorni az ujjaidat, mert nem tudsz fizetni, jussak eszedbe...

2016. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
...vagy hanyagold a 1,05 odds baromságokat, nem hoznak szo szerint semmit, csak viszik a szelvényt. 1.3-1.8 esetleg, ami miatt mar szivesen bukom egy papirt.
2016. ápr. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
11%

Egy szelvény egy meccs...

1,2-1,3-as meccsek 200 000 ft-tal.

Ha bukom, se halok éhen.

Aprópénz.

2016. ápr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nyereséges sportfogadáshoz, bankrollmenedzsment az első. A második pedig maga a bankroll.

Azok a fogadások amikből 200 Ft-ból több ezer, esetleg több tízezret lehet nyerni sokkal inkább szerencsejáték kategória.

Fontos dolog a stratégia. Kell egy sportág, azon belül liga, kupa, akármi amit nyomon követsz, naprakész infóid vannak amelyek alapján megteszed a fogadásaid.

Akik komolyan fogadnak azok általában 1 meccs 1 fogadást játszanak, azaz nem hülyéskednek kötésekkel.

Persze azoknak is megvan a maga helye, de semmiféle képen nem egy kezdő esetében.


A pár száz forintot fogadásokat pedig tényleg el kell felejteni 3-5 ezer Ft/meccs alatt nem is érdeme megjátszani semmit, ha hosszútávban gondolkodsz. Ahhoz kb. olyan 200 ezer Ft-os bankroll kell.

2016. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Amit az utolsó ír, abban nagy az igazság, még annyit tennék hozzá, hogy a kérdező is felismerte, hogy "de pl a hétfői napon felesleges szinte csak bukni lehet".


Aki ebből akar valami pluszt kiszedni, az tudja, hogy nem kell mindennap játszani, a hétfő például tipikusan a függőknek van, akik lemennek a kocsmába, aztán 2 sörrel meg egy pár haverral később elmennek megtenni a tuti tippet, hogy műúszásban elefántcsontpart legyőzi szomáliát, mert az egyik legalább part, a másik meg tök sivatag.


Aki ezt komolyan gondolja, az tudja, hogy mikor érdemes beszállni, és mikor nem, például ha ilyen tisztán látod, hogy milyen típusú események fekszenek, akkor miért fogadsz másra is? A sok apró tét helyett koncentrálj arra nagyobb tőkével, amiben jó vagy.

2016. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A hétfő leginkább csak fociban lutri. Teniszben, jégkorongban, kosárban például nekem nagyon jól jönnek a hétfői-keddi meccsek.
2016. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

az utolsó 3 válaszolótól kaptam érdemleges választ, aki a 200.000 res bankrollt írta vele beszélnék ha lehetséges, a hétfői napról írtam hogy hanyagolom már, és sportágban csak fociban gondolkozom, mert pl kosaran és teniszen sokat buktam rendszeresen, kéziben az utolsó bukás a német-spanyol döntő volt, és azóta csak foci, most már szerintem török bajnokságot fogok, nagyon kevés olyan van amiben bízok, mint írtam a nemzetközi válogatott és a nemzetközi klub, spanyol, angol, német, esetleg olasz bajnokság, de néha becsúszik egy kedvezőnek tartott török, görög vagy valami olyan ami bár tutinak tűnik nem "ismerek" annyira.

Amit írtatok hogy ritkán kellene, arra én is gondoltam de oda minimum 100.000 Ft kellene mert kis pénzért nem éri meg időt áldozni, ha 200 al teszek akkor csak összevissza kiválogatok néhány 2-3 as szorzót, de ezt ne vegyük hozzá, mert én azt csak szórakozásként csinálom, viszont a nagy 10.000 reknél kezdődő fogadásokra olyat akarok amivel mindenképpen nyereséget várok.

2016. ápr. 17. 17:43
 10/21 anonim ***** válasza:

Azért megy el a "tuti", mert nem ismered a bajnokságot.

Megnézed a statisztikát aztán azt hiszed tudsz mindent.

Ki kell választani egy bajnokságot és azt követni. De minden meccset meg kell nézni. Amit nem ad a tv azt interneten, akár külföldi kommentárral letölteni és visszanézni. Például kiválasztod az angol bajnokságot, vagy akármelyiket. Akkor szombat, vasárnap kora délutántól egész estig nézed a meccseket, utána a hétfőit is, majd kedden, szerdán visszanézed azokat amiket nem közvetített a tv, meg amiről lemaradtál. Utána elolvasod a külföldi szaksajtót meg az edzői nyilatkozatokat. Persze mondhatod ki az a hülye, aki visszanézi kedden a westbrom-watford meccset. Hát ha jól akarod csinálni akkor te leszel az. Én 2013-ban pár hónapig bírtam csinálni, utána elegem lett. ROI:+5-6% tudtam maximum. Nekem nem ér annyit. Már nem is fogadok régóta.

2016. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!