Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne nyereségessé...

Hogyan lehetne nyereségessé fordítanom a tippmixet?

Figyelt kérdés
Sajnos inkább bukok vele, ha van egy hétvége akkor sok kis szorzós meccset választok pl most 10 meccs első 4 simán jött (Leverkusen 1x, Real nyer, Eskisehirspor 5,5 alatt, Galatasaray szerez gólt) majd elérkezett az este ott is tettem egy meccset 0,5 fölé az jött, majd utána következett az Alkmaar - Zvolle 5,5 alá 1,09 ért biztos voltam benne és 5-1 lett. Hétvégente mindig valamin elmegy, pedig iyleneket rakok 0,5fölé, 4,5 vagy 5,5 alá, győzelemre csak olyanokat, hogy Juve, Bayern, Real, Atletico, Benfica akik mindig nyernek, és még szoktam 1x-be vagy x2-be is fogadni, de egyszerűen egy valami mindig elviszi. Próbálkoztam olyannal, hogy minden nap 1.05 körülire az egész "tőkémet" de egy idő után az is bukott. Amivel sikeres voltam volt egy 14 meccses még 3 éve, azon 200 ból 55 ezret, de általában 8 és 30 ezer között tettem és ezek nagy része vagy régi online fogadás vagy az újjal hosszútávú, BL és kupa továbbjutók, tavaly a bajoki helyezések, illetve válogatott selejtezők, én most is az BL-ben és EL-ben is tudtam az összes továbbjutót, persze nem mertem megjátszani mindet, de amilyen ostoba voltam tettem mellé vagy 5 hétvégit amiből elment a Mönchengladbach a tök utolsó Hannover ellen, tehát én ezeket a kupákat érzem inkább, és a bajnoki meccseket abszolút nem, mert általában az elsőkre teszek vagy az utolsók ellen. De pl az Európa Ligában előzetesen is tuti volt, hogy a Sahtar és a Villareal továbbjut, a Sevilla - Bilbaot gondoltam hogy X körüli nem is fogadtam rá, és bár mindenki mondta a Dortmundot én a Liverpoolt tettem, tehát ezeket általában jó arányban el is találom, viszont ritkán vannak nemzetközi meccsek. Én viszont túl gyakran játszot, régen vettem majdnem minden nap, de pl a hétfői napon felesleges szinte csak bukni lehet, vagy ha hét közben nincs nemzetközi sem bajnokság, és ilyen ismeretlenebb meccsek vannak na ott nagyon sok pénzt buktam.

2016. ápr. 16. 22:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
MINDEN szerencsejáték hosszútávon bukta.Egyvalaki van aki nyer vele,azt úgy hívják Szerencsjáték zrt.Hiába szakosodsz egyfajta sportra, tuti tipp nincs és nem is lesz,bármikor jöhet egy idióta bíró,egy nem várt sérülés,kiállítás,rossz időjárás,vagy csak egy kegyetlenül sz.rul játtszó csapat...bármi.. innentő megb...hatod az elemzéseket,és a meccsnézéseket..
2016. máj. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!