Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha forgalmi...

Mit tennétek ha forgalmi vizsgán otthon hagytátok a személyi igazolványotok és a biztos nem enged vizsgázni?

Figyelt kérdés
Ugyanis ez megtörtént és a személynek újra be kellett fizetni az óradíjat és a vizsgadíjat. A mulasztott vizsga díját pedig nem adták vissza. Van-e ilyen esetben fellebbezési mód?

2016. máj. 1. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Legközelebb figyelmesebb lennék!
2016. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Fellebbezni csak jogtalan eljaras eseten lehet. Te siman hulye voltal, vallald a felelosseget. Nem a vizsgabiztos hibaja, hogy ilyen miatt feleslegesen foglaltal le egy orara egy oktatoautot, az oktatodat, meg a vizsgabiztos idejet. Mellesleg ezt az egy tetves iratot kene kb. mindig magadnal tartani, nyilvan kulon felhivtak a figyelmedet hogy legyen nalad vizsgan, nyilvan nem figyeltel oda, ennyi.
2016. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

végignézném a zsebeimet, meg hogy mindent elviszek magammal, mielőtt elmennék otthonról.


Évek óta így teszek és még soha nem hagytam otthon semmi fontosat!

2016. máj. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
A hülyeség ellen nincs gyógyszer, máskor vidd magaddal, ilyen egyszerű.
2016. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Megkérdezném anyukámat, hogy sikerült ilyen hülyét nevelnie belőlem.
2016. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tennék semmit, megtanulnám a leckét és legközelebb nem hagynám otthon. Elég egyértelmű, ha nem is mondta senki, hogy nálad kell lennie, hogy igazolni tudd magad. Vagy a vizsgabiztosnak honnan kellett volna tudnia, hogy ki vagy? Én elvárok annyit egy embertől, akire mások életét bízzák (a közúti forgalomba engedéssel ez történik), hogy ilyen alapvető dologra figyeljen és ne ő legyen felháborodva, hogyha hibázik.
2016. máj. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj de az illető inkább magát szidja ne mást. Az ő hibája és kész öt terheli minden költség amely a butasaga miatt felmerult.

Amúgy se fellebbeznek mert ki tudja ugyanazt a vizsgabiztost fogod érezni ki legközelebb...

2016. máj. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én a forgalmi vizsgámra a kezdés előtt 1,5 órával érkeztem. ha otthon marad (mondjuk ezt plusza ellenőriztem mikor kiértem a tanpályára, illetve otthon is) ha esetleg előtte 1,5 órával otthon maradt volna, akkor tudtam volna szolni, és annyi idő alatt simán utánam hozta volna valaki.... ciki...
2020. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!