Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Magyar rendszam miatt irok....

Magyar rendszam miatt irok. Hallottam hogy 8 honapot lehet egy évben kint tartozkodni ausztriaban, és akkor még nem kell átjelenteni az autot? Igaz lehet ez? Otthon van bejelentett lakcimem itt csak ideiglenes

Figyelt kérdés

2015. okt. 29. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ez nem ilyen egyszerű!Még ha csak nebenwhonsitz-ed van,akkor is át kell(ene)rendszámoztatni!
2015. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj h nem tudok annyira nemetül h az osztrak oldalakat,törvényeket buljam,mert sajnos ahany emberrel beszeltem annyi fele dolgot hallottam.jo lenne mar egyzser tisztaba tenni az egesz ugyet:S
2015. okt. 29. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
a helyzet az ,hogy hauptwohnsitz-el 1 hónap türelmi időd van a rnedszámozásra,neben-nel meg 2!
2015. okt. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nebennel addig vagy itt amig akarsz mivel a haupt itthon van elvileg jogilag ott elsz meg jo hogy magyar a rendazamod nekem 2 evig volt nebennel itt magyar rendszam töbször okoskodott a rendör elmagyaraztam neki es kesz. Hauptnal viszon muszaly
2016. jan. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!