Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akik kölcsönkérnek ismerőstől,...

Akik kölcsönkérnek ismerőstől, baráttól, rokontól és nem kapnak azok miért sértődnek meg?

Figyelt kérdés
Egy barátom kért tőlem kölcsön sok százezer forintot, nem adtam neki azóta kerül engem, levegőnek néz, pedig sokszor összefutok vele véletlenül a városban.
2016. máj. 1. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban, hogy te nagyon, de nagyon sok kellemetlensegtol kimelted meg magadat. Neme neked kell rosszul erezni magadat, ha o ilyenen megsertodott. Ezek szerint ennyit ertel neki, nem barat volt o, hanem leendo pioca.
2016. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem az ilyen kölcsönt, és én hülye adtam is. 5 éve kért tőlem 700ezer forintot az egyik barát, na azóta várom, ha szóba hozom annyi a válasz, hogy majd. Jól tetted senkinek nem érdemes pénzt kölcsön adni!!!!
2016. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Max 15 ezerig okés , de az is megfontolandó . Persze hogy ő van durcába mert a csapdaállítása nem jött össze . Amikor kell a stex akkor gyorsan egybe és majd aki kéri az támaszt feltételeket mikor hány részletbe adja majd meg .
2016. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit adj bárkinek is kölcsön, amennyit jó szívvel ajándékba is adnál neki.
2016. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg csalódott hogy nem tudott lehuzni.

Vagy pedig ciki neki hogy kért és nem kapott.

2016. máj. 2. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagyon régen megfogadtam, soha senkinek nem fogok kölcsönadni. Azóta is ehhez tartom magam.
2016. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!