Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok (nők) a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok (nők) a Szőke ciklon v. hasonló becenévhez egy ismerőstől vagy baráttól?

Figyelt kérdés
Milyen kapcsolatot tükröz Szerintetek (mindenkihez szól) egy ilyen becenév? Baráti? Szorosabb kapcsolat?

2016. ápr. 27. 06:09
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Engem anno a szeretőm hívott úgy, hogy fekete démon.Nem volt gondom vele, nem nonstop mondogatta, de annyira tűzbe se hozott, hogy hú...
2016. ápr. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem Fülig Jimmyt :)Meg Gorcsev Ivánt :)


Mit szólnék? Hmm, ha valóban olvasta Rejtő összesét, már rossz ember nem lehet. Ha csak hallotta valahol ezt a kifejezést, hogy "szőke ciklon" akkor kicsit szánalmas, mert a könyv túl jó ahhoz, hogy egy szeleburdi szőkeséget így nevezzenek.


Vagyis a "mit szólnékra" a válaszom, hogy személy és helyfüggő, nem mindegy, hogy ki mondta és nem mindegy hogy kire mondta.

2016. ápr. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem vagyok biztos benne, hogy olvasta....

a kifejezés inkább a külsőnek szól, úgy vélem.


Köszönöm a válaszokat egyébként!

2016. ápr. 27. 07:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Külsőnek hát!Tekintve, hogy fekete hajam van. :)
2016. ápr. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem annak idején mielőtt összejöttem a barátommal, Barbie-nak hívott, holott nem is hasonlítok rá. Sötétszőke természetes hajam van és rózsaszínben sosem járok.


Nem gondoltam ettől szorosabbnak a barátságunkat, csak egy amolyan laza, vicces jelzőnek vettem tőle, mert ismertem a stílusát.

2016. ápr. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Nekem furcsa. Miert hasonlotananak barkit egy legorvenyhez? Semmi extra nincs benne, keveredik a levego.
2016. ápr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örülnék ilyen megszólításnak. Azt jelenti számomra ezek a szőke ciklon, feket démon meg hasonlók hogy "dugnálak". Legtöbbször vetkőzős csajokra szokták használni.
2016. ápr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem is fekete démonoztak, meg fekete özvegyeztek, inkább vicces. :D Mondjuk szerintem azért ebben van valami szorosabb, már nem azért, simán haverok nem hívnak így, csak aki alaposabban szemügyre vett (szerintem).
2016. ápr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat!


7, és 8-as válaszoló! valami hasonlót érzek én is e megszólítás mögött.... megnyugodtam, hogy nem én vagyok az egyszem, aki erre asszociál :)

2016. ápr. 27. 10:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszú. Valami egy szavasban gondolkodj.
2016. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!