Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogáson miért szabályozzák...

Jófogáson miért szabályozzák az árakat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Régen amikor az olx volt, elofordult, hogy annyira hirtelen kellett a penz, hogy kepes voltam féláron eladni a cuccomat, csak hogy gyorsan elvigyek. Ez meg is történt. Múlt héten hasonlo helyzetben voltam. Délelőtt 10-kor feladtam a hirdetést es delutan 2 korul jott az üzenet, hogy nem jelentetik meg a hirdetesemet, mert "nem reális" az ár! Kénytelen voltam magasabb árat megadni, igy majdnem 1 het volt mire elvittek volna, de addigra megoldottam mashogy a problemamat, igy szerencsere eladnom sem kellett már. Milyen jogon mondjak meg hogy mennyiert adhatok el valamit? Pont ettol lenne jó fogás, hogy belebotlik az ember olyanokba mint en es pl felaron vesz telefont. Olx idejen volt, hogy feltettem a hirdetest es 40 percen belul mar a penz nalam volt. Itt jo esetben 2 oran belul felteszik a hirdetest, amit nem is adhatsz barmennyiert.

2016. máj. 3. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Passz, irreális alatt én azt értelmezem hogy akár lopott is lehet amitől minél hamarabb meg akarnak szabadulni, jó nyomott áron. Mivel ingyen szerezték be, bármilyen alacsony áron való eladás profitot hoz.
2016. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Azért szabályozzák, mert megtehetik. Miután az Apródot (OLX) sikerült lenyomni, és kivonultak, várható volt, hogy a színvonal esése és a köcsögösködés, valamint indokolatlan díjak beszedése lesz napirenden.
2016. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyebkent pont emiatt attertem a hardverapro.hu-ra. Ott egybol fent van, nincs korlát és még értékelni is lehet az eladokat/vevoket.
2016. máj. 3. 13:42
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Ki az a perverz aki jófogáson próbál meg eladni/venni?
2016. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Harangozó Csaba ***** válasza:
100%
Mint írták, valószínűleg lopott árunak gondolta a Jófogás, ezért szóltak. Egy másik válaszra ( ki az a perverz aki még a Jófogáson árul ) : én :-) Nem lehet kikerülni ezt az oldalt, pedig ugyanazokat a dolgokat hirdetem más oldalakon is, mégis leginkább a Jófogásról jelentkeznek vevők. S még annyit a hardverapro.hu -s válaszra : ott csak az első 15 hirdetés ingyenes ( tudom, sokan nem árulnak egyszerre annyi dolgot, de... ), valamint azért főleg műszaki dolgok vannak fent és nem egy olyan nagy oldal, sajnos.
2016. máj. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sziasztok, érdekes volt a kérdés és a válaszok is. Velem is törtét már hasonló, belekötöttek egy szerintük túl magas árba (egy darab termék, monopol helyzet). A poén itt az volt, hogy a működési szabályzatra hivatkoztak, ami egyáltalán nem tartalmaz(ott akkor?) árra vonatkozó kitételt. Írtam nekik egy udvarias levelet a szabad piaci versenyről, és lám, helyreállt az ár. Tudnám pár oldalon keresztül szidni azt az oldalt, és nagyon sajnálom, hogy nincs valódi - látogatott - alternatívája.
2016. máj. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sose volt még olyan, hogy jófogáson ne tudtam volna valamit megjelentetni egy rövid levélváltás után. Érdemes nem feladni. Mondjuk ha 2 órán belül kell a pénz, akkor felejtős.
2017. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!